Про життя

Давно не писав, бо відпочивав, працював та думав.

Прийшов до сумних висновків. 

1. Нарід не порозумнішає. Немає ніяких причин для цього. Дуже багато дивляться назад у совок, а коли дивишся назад, при цьому ідучи уперед, то зайдеш — НАЗАД. Згадайте Моїсея, який водив свій нарід по пустині 40 років, поки не помер останній, народжений рабом. Потім власне і почалися зміни на краще.

2. У країні завжди буде 75% населення і 25% дієвих патріотів, це також статистика, як і те, що у класі на відмінно можуть учитися лише 5-7% учнів.

3. Те що зараз діється, це не поразка у війні з кацапами та кацапізмом, це лише програний бій. Постійний тиск на припиздента приводить до того, що він не зірвався у піке, хоча спроби робив і не раз.

4. Головне зараз це дієва підтримка мови, виявлення та облік агентів впливу росії, а церква уже самостійно з новообраним предстоятелем вистоїть та стане оплотом країни, як це колись було у Польщі.

5. У нинішній ситуації треба добре знати на кого можна розраховувати, а на кого ні.

6. У Лінії оборони прочитав комент, який пропонує відмінити демократію, та усіх насильно загнати до ЩАСТЯ! Будьте пильні, такий експеримент ставив ленін у СРСР, пол пот у Кампучії, мао у Китаї. Що з цього вийшло — відомо всім. Забув про секту у Південній Америці.

Висновок простий — тримаємо порох сухим, поливаємо мастилом кулемета у огороді, у випадку спроби здачі припиздентом нашої країни — починаємо діяти. От власне і все.

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded