alexdasty wrote in bitter_onion

Про життя

Давно не писав, бо відпочивав, працював та думав.

Прийшов до сумних висновків. 

1. Нарід не порозумнішає. Немає ніяких причин для цього. Дуже багато дивляться назад у совок, а коли дивишся назад, при цьому ідучи уперед, то зайдеш — НАЗАД. Згадайте Моїсея, який водив свій нарід по пустині 40 років, поки не помер останній, народжений рабом. Потім власне і почалися зміни на краще.

2. У країні завжди буде 75% населення і 25% дієвих патріотів, це також статистика, як і те, що у класі на відмінно можуть учитися лише 5-7% учнів.

3. Те що зараз діється, це не поразка у війні з кацапами та кацапізмом, це лише програний бій. Постійний тиск на припиздента приводить до того, що він не зірвався у піке, хоча спроби робив і не раз.

4. Головне зараз це дієва підтримка мови, виявлення та облік агентів впливу росії, а церква уже самостійно з новообраним предстоятелем вистоїть та стане оплотом країни, як це колись було у Польщі.

5. У нинішній ситуації треба добре знати на кого можна розраховувати, а на кого ні.

6. У Лінії оборони прочитав комент, який пропонує відмінити демократію, та усіх насильно загнати до ЩАСТЯ! Будьте пильні, такий експеримент ставив ленін у СРСР, пол пот у Кампучії, мао у Китаї. Що з цього вийшло — відомо всім. Забув про секту у Південній Америці.

Висновок простий — тримаємо порох сухим, поливаємо мастилом кулемета у огороді, у випадку спроби здачі припиздентом нашої країни — починаємо діяти. От власне і все.

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded