Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Злити Золоту Акцію або "єщьо 100 днєй!"

Дивіться, зараз у презедента є Золота Акція -- труба в Європу. В контексті України то значить або Європа замерзне без кацапського газу аккурат на новорічне свято (а того ситі європейці не простять Меркельші, Макрону тощо) або ні, але для того вимушена буде надавити на Пуйла.

З Північним Потоком номер два - хана, дякуємо Данії. З Турецьким теж -- його нема і мабуть не буде, до фактично після виходу США з Сірії і кидання курдів Россія де-факто воює з Турцією.
В Україні рекордні запаси газу, до весни вистачіть (дякуйте Пороху та Коболєву), навесні Україна зможе приймати американський чи катарський газ в Одесі. Ну або як і було -- брати в Європі.

Але щось мені підказує, що недолуге створіння просере цю Золоту Акцію. І війна в тому чи іншому стані продовжиться і Україна втратить гроші за транспортування газа в Європу.
Просто вам про війну не скажуть по ТВ. Ви помітили, що Зєля не бачить обстріли? Наступного дня після загибелі жінки-солдата Ярослави Ніконенко він говорить "у нас уже два дня тишины". Доречі, дівчина загинула на тому самому участку, де був "фартовий" Зєля.
А що грошей не буде? Не вірите? Он тютюнові фабрики першими звалили, Ацелор Мітал вигнав гроші з України. І це тільки початом...

Як саме Зе злиє цю можливість з трубою я ще не знаю, але талант у нього неабиякий.
Дайтє єму єщьо 100 днєй!


Tags: Зеленский/Слуга Народа, пророцтво, ітогі падведьом
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments
Особисто я вже нічого хорошого взагалі не чекаю. Тим більше від ворога.

Recent Posts from This Community