Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

АЛГОРИТМИ GOOGLE ТА ПРОГРАМУВАННЯ ОБИВАТЕЛІВ

Цього року сталась цікава подія: була оприлюднена інсайдерська інформація із компанії Google, що показала, яким чином дана компанія грає активну роль в політиці через вплив на переконання звичайних користувачів інтернету.

Інсайдер на ім'я Закері Вурхіз, який був співробітником компанії Google, опублікував відео та ряд документів, що дуже багато можуть важливого розказати про інтернет алгоритми на службі великого капіталу.

На відео можна чітко почути слова слова голови відділу Google в області застосування штучного інтелекту (машинного навчання) Джен Дженаі, що компанія повинна не допустити ситуації повторення ситуації 2016-го року (коли переміг Трамп) на американських виборах в 2020-му.

"Це була наша спільна невдача в 2016-му. Не тільки ми зробили помилку, а всі. І ЗМІ теж. Але ми швидко зрозуміли як це відбулось і як нам завадити цьому повторитись." - каже Дженаі.

Надані інсайдером документи розкривають способи, які мають використовуватись для спротиву домінуванню тотального лібералізму.

Завдяки спеціальному відбору статей, сайтів та картинок під час використання пошуку так званий протокол "алгоритмічної чесності" має присікти "стигматизацію людей за статевими, расовими, гендерними і т.д. показниками". При цьому, в документах чітко говориться, що не лише прямі образи та заклики до насилля мають цензуруватись.
Цей пункт добре пояснюється в одному з документів на прикладі: "Уявіть, що користувач ввів у пошук запит «Виконавчий директор» і отримав набір картинок і статей, до домінує інформація про чоловіків. Навіть якщо це статистично відповідає дійсності, то це алгоритмічна нечесність. Такий результат пошуку дискримінує жінок та створює про них негативні стереотипи."

Інсайдер демонструє цей пункт на простому прикладі пошукових запитів, які ви можете побачити на картинці нижче.Вурхіз каже: "Google намагається змінити дійсність ґрунтуючись на тому, що вони вважають чесним та справедливим, і що є частиною інформаційного порядку денного для них".

В документі, що називається "Фейкові новини", пояснюється, що ціль Google - забезпечити за допомогою фільтрації інформації подання "правди" лише з одного боку, відсікаючи ресурси, що мають "низьку якість" та поширюють "дезінформацію".
Коли журналісти запитали функціонера Google Дженаі про цензуру по відношенню до консервативних джерел, то вона відповіла, що у компанії є внутрішні уявлення про "джерела, що викликають довіру" і консервативні сайти та сторінки в соцмережах часто не задовільняють цьому критерію (абсолютно політично вмотивованому).

Інсайдер пояснив як цензура працює на платформі YouTube (контролюється Google): відео та трансляції консервативних каналів набагато рідше радяться користувачам, ніж різні ліберальні помийки по типу CNN та різноманітних толерантних блогерів. По такому ж принципу створюються й чорні списки сайтів.

Ще один цікавий документ показує як Google планує змінювати (і змінює) політичну дійсність: медіа та інформація сортується за певними алгоритмами, після чого споживається звичайними людьми, що, в результаті, впливає не тільки на обивателів, але й на самих працівників Google, які під впливом інфополя навколо них створюють нові ліберальні алгоритми. Таким чином пояснюється як Google програмує людей (вони дійсно називають це саме так!). Маємо замкнений цикл виробництва "неігрових персонажів", єдина задача яких - споживати.
Абсолютно не дивно, що після висвітлення цих документів, інсайдер Закері Вурхіз зіштовхнувся із проблемами: по запиту Google до нього почала навідуватись поліція, один раз навіть зі спецпризначенцями і саперами.

Вищенаведена інформація показує як технічний прогрес можна використовувати для встановлення жорсткої диктатури без натяку на свободу слова. Найсмішніше те, що інформація інсайдера з Google не дійде до значної кількості обивателів в інтернеті, адже працюють вищезгадані алгоритми. Ліберальні ЗМІ, які тотально домінують у медіа просторі, теж нічого такого не покажуть. Таким чином створюється зручний світ в рожевих тонах. Зручний, звісно ж, лише для замовників всього цього цирку.

Наш телеграм-канал: https://t.me/zentropa_ukraine

Джерела:

[1] https://www.projectveritas.com/2019/06/24/insider-blows-whistle-exec-reveals-google-plan-to-prevent-trump-situation-in-2020-on-hidden-cam/

[2] https://www.projectveritas.com/2019/08/14/google-machine-learning-fairness-whistleblower-goes-public-says-burden-lifted-off-of-my-soul/#disqus_thread

Subscribe
promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments