Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

ПАМ'ЯТНИК "БІЖЕНЦЯМ" У ВАТИКАНІ

Папа Римський продовжує наполегливо ганьбити християнство західного обряду, головою і медійним представником якого він є.
На днях Папа на урочистій церемонії відкрив пам'ятник у Ватикані. На церемонію прибули всі світові ЗМІ.
Може, це пам'ятник на честь вбитих під час абортів дітей? Чи, можливо, це пам'ятник на честь християн (прихожан його Церкви в тому числі), покалічених поліцією в різних країнах за захист традиційних цінностей?
Як ви вже могли здогадатись із назви тексту, відповідь - ні. Пам'ятник відкрито на честь так званих "біженців".
Даний монумент демонструє чимало різноманітності: на ньому зображено єврея, який тікає від нацистів, поряд з поляком, який тікає від комунізму, а також сирійських та африканських "біженців" (куди ж без них), сикхів, різних мусульман і т.д. і т.п.
Звісно ж, немає жодної згадки, наприклад, про білих біженців із ПАР та Зімбабве, які втікли (у випадку Зімбабве) або втікають (у випадку ПАР) від місцевих демократичних чорних урядів, адже так було б нетолерантно і замовники б не оцінили.
Найгірше от що: це перший новий пам'ятник, що встановлено на площі св. Петра за 400 років. Перший і повністю політично вмотивований. Можна багато теревенити про "християнську любов", захищаючи цього католицького понтифіка, але факт лишається фактом: відбувається підміна понять на користь сучасній ліберальній інформаційній повістці.
Папа, як відомо, і раніше не раз робив відверто ворожі до здорових ідей перфоманси (як то миття мігрантам ніг, погано завуальовані виступи на захист імміграційної політики сучасного ЄС, вислови про ЛГБТ і т.д.). Не дивно, що за такої ситуації в Католицькій Церкві сформувалась консервативна опозиція до нього і інших представників кліру з ліберального крила, які явно сплутали християнство з обслуговуванням інтересів великого капіталу, зацікавленого у виправданні цілком зрежисованих глобальних міграційних процесів та гендерної ідеології.
Керівництво Католицької Церкви після Другої світової, на жаль, активно рухається до тотального занепаду. Лишається лише сподіватись, що скоро ситуація буде радикально змінена.
Наш телеграм-канал: https://t.me/zentropa_ukraine
#зентропа_новини@zentropa_ukr
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments