tavern_knight (tavern_knight) wrote in bitter_onion,
tavern_knight
tavern_knight
bitter_onion

Майдан не працює, - казали вони

Розведення сил і засобів в Золотому і Петровському на Донбасі не розпочалося в призначений час


Про це повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.
«Сьогодні мало б початися розведення, і дійсно про це була домовленість в Мінську нашої переговорної команди. На превеликий жаль, ви знаєте самі, що були обстріляні кілька днів тому Петровське і Золоте. А наскільки ви пам’ятаєте, наше рішення було в тому, що розведення починається на сьомий день після того, як на цій конкретній ділянці зберігається мир і не відбувається обстрілів», — пояснив він на прес-конференції з міністром закордонних справ Латвії Едгарсом Рінкевичсом.

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/rozvedennya-sil-i-zasobiv-na-donbasi-zirvalosya-novini-ukrajini-50046668.html

Опитування:

Poll #2096033 розведення

Ссани4 зассяв вiдвести ЗСУ через Майдан:

так
30(90.9%)
нi
3(9.1%)
Tags: опитування
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments
Янукович не справився з Майданом не тому, що злякався чи був слабкий для силового придушення Майдану. Було дві головні причини, чому Майдан переміг, і жодна з них — не є насправді серед ваших здобутків:

1. Путін та його радники вважали, що після перемоги Майдану Україна розпадеться, стане неспроможною державою (failed state). Метою Х-ла було і є не завоювання України шляхом відкритого воєнного конфлікту, а отримання її законно і легітимно, з дотриманням формальних процедур, за рецептом столітньої давності: коли маріонеткова «народна республіка» УСРР перемагає УНР і, згідно з волевиявленням українського народу, добровільно вступає назад до московської держави.

Але завдяки тому, що ті недоумки забагато читають фантастики та езотерики, вони неадекватно оцінюють суспільні настрої та процеси в інших країнах і реальність загалом. Нам просто пощастило, що в кремлі сидять забобонні ідіоти. Сто років тому там сиділи прагматики і тоді нам не пощастило.

2. Януковича москалі вивезли з України для прискорення процесів розпаду державності. Але тоді добре спрацювали ВР, РНБО, особисто деякі українські політичні діячі, що в складних умовах знайшли спосіб збереження держави та легітимності нової влади. Хоча москалі досі пускають через ЗМІ та ботофабрики безліч дези про нелегітимність української державності після усунення Януковича від влади.


Не варто переоцінювати роль самоорганізації та вуличних протестів. Ви ж маєте пам’ятати, що за кількасот метрів від основних подій Майдану тривало буденне життя киян, більшість яких навіть не звертала уваги на те, що відбувається.

Recent Posts from This Community