tavern_knight (tavern_knight) wrote in bitter_onion,
tavern_knight
tavern_knight
bitter_onion

Старі ігри знову працюють

Інтерв'ю НВ з героєм найгучнішої відставки у Зе-команді Олександром Данилюком


Перше, що було принципово, це як розгорталися події навколо Приватбанку останнім часом. Я думаю, що всі пам’ятають. І той шок, в який це призвело все суспільство. Тому що не так я собі бачу успішну країну. Коли люди, які на свій страх і ризик робили серйозні реформи, боролися з олігархами, зараз вони себе відчувають незахищеними, і на них ведеться просто полювання. Друге, насправді я завжди був прихильником відбудови державних інституцій. Я вірю в роль особистості, звичайно, але роль особистості полягає в тому, щоб створити сильні державні інституції. І саме це я очікую від Володимира Зеленського. І якщо він хоче бути успішним президентом, він це, в решті решт, має зробити. Я розумію, що поруч є люди, які бачать це трошки інакше. Тобто чим слабкіша інституція, тим простіше на неї впливати, але я вважаю, що має бути сильний парламент. Якщо члени парламенту представляють людей, то це є певна гідність, їх мають поважати. Те ж саме стосується і Кабінету Міністрів. Дуже багато що треба зараз зробити, дуже багато викликів. І тут треба мати сильний Кабмін, і кожен міністр має відповідати за свою тематику, за свій порядок денний реформ і мати всі повноваження для того, щоб це реалізовувати. Без того, щоб запитувати направо-наліво, чи це правильно, чи це неправильно.

Чи є в мене побоювання щодо повернення Приватбанку до попередніх власників, тобто скасування націоналізації? Такий ризик, звичайно, є. Але я дуже добре розумію наслідки. Перше, від нас відвернуться інвестори, від нас відвернуться зовнішні партнери. І це зразу відчують наші громадяни. Може, громадяни не настільки на це й звертають увагу, тому що все ж таки це таке питання досить складне. Поговоріть з людьми, щоб не сумніватися, вони насправді навіть і не розуміють, що, навіщо. І як би ти не пояснював, навіщо це робити, людям цікаво щось інше. І тому відповідальна позиція влади — це розуміти наслідки, щоб потім люди не відчули, наприклад, проблеми з зарплатами. А що це означає? Тобто коли економіка не розвивається, коли інвестиції не приходять, коли МВФ не підтримує Україну, то, звичайно, всі ці плани стосовно економічного зростання, вони стають просто як якась непогана ідея.

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/oleksandr-danilyuk-formula-shtaynmayera-y-inshe-novini-ukrajini-50046317.html

Tags: інформація для роздумів
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments