Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

КЛІМАТИЧНА ІСТЕРІЯ ПРОТИ ЄВРОПЕЙЦІВ. Ми наступні?


Так звана "кліматична пропаганда" вже навіть не приховує своєї мети - знищення європейських народів. Зазначимо, що кліматична істерія не має нічого спільного з реальними задачами збереження довкілля або дикої природи, адже дивним чином ніколи не зачіпає інтересів, наприклад, виробників канцерогенних гербіцидів, великого промислового капіталу і т.д. Ще цікавішим є питання, які саме люди стоять за кліматичною анти-білою пропагандою, яка активно впроваджується вже й у пост-радянських країн.

Наприклад, журнал в Латвії "Ilustrētā Zinātne" ("Ілюстрована наука") виклав таку собі інфографіку про те, як "врятувати планету" від потепління. Всім треба пересісти з автівок на велосипеди (що вкрай важко в умовах урбанізації, за яку ратують ті ж самі борці за клімат, тож цей пункт просто "для отвода глаз"), їсти капусту замість м'яса, а також менше народжувати.

Останнє особливо цинічно виглядає в Латвії - країні, яка перебуває в глибокій демографічній кризі. В період з 1998 по 2018 рік населення цієї країни скоротилось майже на 700 тисяч чоловік досягнувши показника 1935 року [1]. Також характерно, що нормальний рівень відтворюваності латвійців був досягнутий лише в 1988 році, і відтоді фертильність (умовно кількість дітей на одну жінку) стала далекою до цього показника і продовжує падати. Латвійці при теперішніх тенденціях вже і самі перейшли в розряд вимираючих видів поряд з орангутангами та носорогами, які страждають через бажання хіпстерів жерти пальмове масло замість расистської, нацистської та гомофобної продукції молочного тваринництва. І все що радить латвійцям "офіційна наука" це вимирати ще швидше заради "збереження Землі".

Тепер щодо "Ілюстрованої науки". Саме слово наука за задумом глобалістів має вселяти священний трепет абсолютної істини, хоч і дурному ясно, що в силу ряду обставин дослідники в певних дисциплінах (як і журналісти) схильні дещо корегувати свої висновки залежно від джерела фінансування. Особливо, коли йдеться про так звану "популяризацію науки" - яка завжди є спрощенням складних проблем для кращого сприйняття простолюдом (по факту, в багатьох випадках, просто кострубатою пропагандою).

А тепер про замовників, а точніше про волохаті руки з числа представників однієї толерантної національності. "Латвійське" видання "Ілюстрованої науки" є локалізацією транснаціонального видання "Science illustrated", яке перебуває у власності розташованої в Швеції компанії Bonnier Publications International. Ці видавнича компанія в свою чергу майже 200 років (!) ведеться кланом Бон'є, який, о, диво крім бізнесу, ретельно зберігає свою єврейську ідентичність, адже має засновником Якоба Схіє єврейського ювеліра з Богемії, який в кінці XVIII століття переселився в Скандинавію. Серед вихідців з цього клану чимало видавців, письменників та навіть "єпископ" так зв. "Церкви Швеції", знаної за підтримку педерастії [2].

До речі, між іншим, Організація ООН з питань біженців розпочинає вже третю кампанію переконання латвійців прийняти нову хвилю не-білих прибульців, при чому тепер стратегія полягає не в звинуваченнях корінних мешканців Латвії в ксенофобії, а в закликах до більш людяного ставлення до "вічно голодних і пригноблених" [3]. Одним словом, Латвію активно готують до заміни населення.

Наш телеграм-канал: https://t.me/zentropa_ukraine

Джерела:

[1] https://data.csb.gov.lv/pxweb/lv/iedz/iedz__iedzrakst/IRG080.px/?rxid=cd00d9dc-a4e4-4b85-a975-e8b416dee23e

[2] http://www.judiska-museet.se/index.php/the-swedish-jewish-literary-scene-in-the-period-around-1900/?lang=en

[3] https://nra.lv/latvija/293461-latvija-startejusi-tresa-velkamistu-kampana-migracijas-atbalstam.htm
Subscribe

 • Детский сад на марше

  9 Мая в Лихославле впервые пройдёт малышковый парад-концерт, посвящённый Дню Победы. В нём примут участие более ста воспитанников городских детских…

 • * * *

 • Шевченка Запоріжжю!

  За посиланням петиція за спорудження пам'ятника Тарасові Григоровичу Шевченку у місті Запоріжжі. 9 березня 2021 року Україна святкувала 207-у…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments
Истинные цели "борцов с климатом"

https://igor-piterskiy.livejournal.com/205174.html