Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Ніяких переваг: що пишуть про Україну топові ЗМІ в США

Огляд топових видань, від якого стає гірко
Источник

Англомовна редакція сайту міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm зробила огляд публікацій 5 самих популярних мас-медіа США за останній тиждень. Останні два тижні американські медіа були зосереджені на Україні, яка не часто потрапляє до поля зору журналістів. Головна причина цього — Україна опинилася в центрі геополітичного скандалу, що може визначити долю чинного американського президента до кінця його каденції через імпічмент. Цей імпічмент може стати четвертим в історії США, що вже є явищем неординарним. Оголошення початку процедури імпічменту було викликане оприлюдненням досить неоднозначних телефонних перемовин двох президентів — Д.Трампа та В.Зеленського, з обговоренням компромату на одного з суперників Трампа на наступних виборах — Дж.Байдена та його сина у зв’язку з недавньою діяльністю обох в Україні. Також преса жваво обговорює можливий тиск Трампа на Зеленського через затримку військової допомоги, що навіть може стати доказом державної зради Трампа.


Huffington Post

Видання Huffington Post у статті Former Trump Adviser: Giuliani’s Ukraine-DNC Conspiracy Theory Has ‘No Validity’ цитує примусово звільненого колишнього радника президента США з національної безпеки Т.Боссерта, а саме його глибоке розчарування особистим адвокатом президента США Р.Джуліані. Згідно з Боссертом, Джуліані поширює нічим не підкріплену «теорію змови» — буцімто не Росія, а Україна стояла за втручанням у президентські вибори США у 2016 році. Джуліані продовжує доводити це твердження до відома Трампа, хоча воно було повністю спростоване Комітетом національної безпеки ще навіть до того, як справа потрапила до ФБР. Як зазначає видання, вимога Трампа розслідувати діяльність Crowdstrike (компанії з кібербезпеки, що розслідувала злам сервера Х.Клінтон) до Зеленського у телефонній розмові була висловлена разом із вимогою розслідувати діяльність Байденів в Україні і шантажем наданням військової допомоги. Також Боссерт зазначив, що не зміг утримати Трампа від затримки військової допомоги Україні і застеріг Трампа від спроб переглянути результати розслідування спецпрокурора Р.Мюллера про російське втручання у вибори США.

The New York Times

Подібний зміст обговорює стаття газети The New York Times Trump Was Repeatedly Warned That Ukraine Conspiracy Theory Was ‘Completely Debunked’, цитуючи Т.Боссерта. Окрім факту тиску Трампа на Зеленського в пошуках компромату на Байденів, Боссерт зазначає прохання Трампа знайти в Україні сліди діяльності американської фірми з кібербезпеки CrowdStrike, як і у вищевказаній статті. Також Трамп попросив виявити в Україні локалізацію Національного серверу Демократичної партії, зламаного російськими спецслужбами. Стаття також детально обговорює основні закиди до Трампа його противників у ході розслідування та стратегію захисту Трампа, зосереджуючись на тискові Трампа на Зеленського з метою компрометації Байдена-старшого, вимозі Трампа поновити розслідувати діяльність компанії Бурізма холдінгз лімітед, де донедавна працював син Байдена, та використання затримки військової допомоги Україні для шантажування Зеленського.

Fox News

Традиційно протрампівські телевізійні новини Fox News щодня присвячують темі України принаймні кілька обговорень та виступів експертів. Знову ж таки, українська тема — лише тло для висвітлення суто американських політичних процесів. Так, Дж.Байден вимагає заборонити Р.Джуліані з’являтися на телебаченні після того, як останній привселюдно заявив про можливу корумпованість Байдена у зв’язку з діяльністю його сина в Україні. Це серйозна репутаційна та іміджева втрата, яка навряд чи додасть основному кандидатові у наступні президенти США якихось політичних дивідендів. Окрім Джуліані, в Україні працювали ще двоє палких прихильників Трампа, а саме адвокати Д. Ді Генова та його дружина, В.Тонсінг. Вони стверджують, що діяли самостійно, і результати їхньої роботи відомі лише президентові. Fox News також неодноразово підкреслили, що надання Україні військової допомоги було одностайно підтримане Пентагоном, Держдепартаментом та Радою Національної безпеки, а затримано цю допомогу було одноосібно Трампом. Також зазначається, що Байден у минулому погрожував скасувати допомогу Україні у розмірі 1 мільярд доларів, якщо не буде звільнено тодішнього генерального прокурора В.Шокіна. Шокін розслідував діяльність Бурізма холдінг, де одним із директорів працював син Байдена. Байден буцімто навіть привселюдно хвалився відставкою Шокіна. Натомість Байден стверджує, що Шокін був звільнений на його вимогу через свою корупційність. Також Fox наводять слова Трампа про місцезнаходження Національного сервера Демократичної партії в Україні, який ФБР так і не спромоглася знайти.

The Washington Post

The Washington Post у статті The Ukraine facts are clear. But does truth still matter? зачіпає більш глибинні питання політики Трампа і скандалу, в якому опинилася Україна. Згідно цієї статті, немає сумніву в тому, що Трамп шантажував Зеленського наданням військової допомоги. Лише після того як останній погодився зробити «послугу» Трампові в обмін на такі потрібні українському війську джавеліни, Трамп пообіцяв Зеленському головний приз, а саме відвідини Білого дому. Стаття зосереджена на брехні Трампа, яка створює картину паралельної дійсності й допомагає йому боротися з його політичними супротивниками. Видання порівнює Трампа з В.Путіним, який під тенетами брехні здійснює агресію проти цілого ряду країн. Окрім уже звичного пошуку компромату на Байденів, стаття зазначає ще одну важливу брехню чинного президента США, а саме візит демократів до України з метою примусити Зеленського робити потрібні їм речі під політичним тиском. Також цитується популярна останнім часом латинська приказка No quid pro quo! (Ти мені, а я тобі) як основа Трампівської взаємодії із Зеленським у пошуках компромату на політичних суперників Трампа. Стаття зачіпає категорію істини в політиці, яка за умов постійної брехні й перекручування фактів перестає бути підґрунтям нормальної політичної діяльності не лише в США, а й в усьому світі.

CNN Politics

CNN Politics у статті Ukraine braces for growing fall-out from US political crisis обговорює наслідки політичного скандалу Трампа-Зеленського для майбутнього України, цитуючи деяких українських відомих політиків. Видання зазначає, що Україна не отримує жодних переваг від того, що її втягнуто у скандал. Першим вкрай негативним наслідком названо подання у відставку К.Волкера, спецпризначенця США в українському питанні та відомого прихильника України. CNN наводять оцінку колишнього президента України П.Порошенка, нинішнього топ-радника А.Ємця, а також виписки з самої розмови президентів Трампа і Зеленського, які підтверджують важливість американської допомоги Україні та її затримки з ініціативи Трампа саме перед розмовою з Зеленським. Окрім військової допомоги, видання зазначає необхідність фінансової та дипломатичної підтримки України Сполученими Штатами, які також тепер під серйозною загрозою. Також видання цитує критику Зеленським «слабкої допомоги» з боку лідерів Німеччини та Франції, що не відповідає дійсності. СNN називає Зеленського політичним неофітом, якому бракує досвідчених радників і якому тепер доведеться вдатися до дипломатичної навігації, щоб утримати зацікавленість головних союзників України у Європі і США і забезпечити їхню підтримку.

https://petrimazepa.com/uk/niyakikh_perevag_scho_pishut_pro_ukrainu_topovi_zmi_v_ssha

Tags: Зеленский/Слуга Народа, ітогі падведьом
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments