Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Чи розколе ЗЕ команду відставка Данилюка?

Ну що ж, давайте спробуємо розібратись чому Данилюка відправили у відставку.

Для розуміння процесу, нам потрібно переміститись орієнтовно на 10-12 місяців назад, коли ЗЕ готувався до виборів. У той час з метою формування команди вони комунікували з багатьма експертами, народними депутатами, комунікаційниками, екс-посадовцями.
Знаю багатьох людей, які після переговорів виходили і пожимаючи плечима казали - "та ні, ну з ним не реально працювати." Але частина людей ризикнула і - лишилась у команді ЗЕ. Саме з таких різношерстних людей, які представляли абсолютно різні спільноти, і формувався штаб ЗЕ.

Одним із таких бійців став Данилюк, який до речі прекрасно відпрацював весняний період кампанії.
Згадаймо зокрема поїздки ЗЕ до Парижу між першим і другим туром під час яких Данилюк і Рябошапка повністю взяли на себе всю комунікацію.

Але звісно, серед цих багатьох малих груп була одна ПРИВАТНА, яка домінувала над усіма.
Коли на неї вказували людям, які примкнули до ЗЕ, вони відмахувались руками і казали, що це не проблема, а не виклик, з яким вони справляться.
Після перемоги розпочався розподіл владного пирога, врезультаті, якого ПРИВАТНА група перемогла. Данилюк теж став жертвою цієї боротьби - йому дали не посаду в КабМіні, а в РНБОУ. Кажуть, коли він дізнався про РНБОУ перший Указ про своє призначення він порвав... Але потім все таки лишився....

Будем обєктивними, якби не інші малі групи (які не маю права називати) - перемога ІВК була б розгромною. Зокрема, це стосується партійного списку і ряду признаячень в Уряді.
Але, внутрішня боротьба не припинилась.
Станом на сьогодні ПРИВАТники наступають і відтісняють "чужородні" команди з усіх посад.

Однією з перших жертв цієї атаки став Данилюк. Впринципі - логічно, він один із найсильніших "інородних," займав гарну посаду, ну і звісно проти нього ІВК мав персональний зуб за Приватбанк. Адже ні для кого не секрет, що саме звязка Гонтарєва-Данилюк була одними з драйверів націоналізації ПриватБанку. І тому Данилюк був один з небагатьох хто послідовно виступав проти повернення ПриватБанку Коломойському.
Кажуть, останньою каплею для ЗЕ (закреслено) групи ПРИВАТ став виступ Данилюка у Шустера де він знову виступив проти ренаціоналізації Привату.
Після виступу ЗЕ особисто викреслив Данилюка зі складу офіційної делегації в США, а останній у знак протесту написав заяву про звільнення, яку ЗЕ задовільнив сьогодні

Підсумовуємо:
1) перефразовуючи одного екснардепа "Данилюк став жертвою зеленого цунамі, яке сам привів до влади."
2) Команда ПРИВАТУ здобула чергову перемогу, а ЗЕ втратив сильного гравця на держаній службі
3) Команда ЗЕ зменшуєтсья як шагренова шкіра, а сам преЗЕдент лишаєтсья у ПРИВАТному коконі...
4) Думаю, це не остання голосна заява про відставку, яку ми побачимо найближчим часом...
І найголовніше - коло союзників Влади зменшується. Противників - зростає у геометричній прогресії...

Звісно, ця відставка не розкол Владної команди. Але це точно ПЕРША серйозна тріщина, яка зверху до низу пройшлась по монолітній Владній Вежі...

Viktor Taran, голова eidos.org.ua, https://www.facebook.com/victor.taran.5
https://site.ua/viktor.taran/23021/


Підсумовуємо. З завсім іншого приводу завсім інша людина зробила той же висновок, що і я https://bitter-onion.livejournal.com/2474268.html -- Бєня почав пожирати випадкових людей з кодла Зеленського.
І Зеленський мовчить. Це чергове підтвердження того, что справжній хазяїн Вовчика - Бєня Коломойський. В принципі то було ясно ще на початку передвиборчої программи, ясно тим, хто думає не дупою а головою.
Наслідки роботи Коломойського та його маріонетки Зе українці відчують все в середині зими.

Tags: Зеленский/Слуга Народа, думка
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 28 comments

Bestzo_zo

October 1 2019, 12:16:24 UTC 4 years ago

 • New comment
yizhack приношу вибачення. френдлі файр. проте, він інспірований "дружнім" звертанням "ідіот". Вам було достатньо спитатись, шо САМЕ я маю на увазі і ми б не опинились у такій смішній ситуації...