Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

CNN: Курт Волкер подав у відставку

У ЗМІ з'явилися дані про те, що спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер подав у відставку. Про це з посиланням відразу на три власних джерела повідомляє CNN.
https://edition.cnn.com/2019/09/27/politics/kurt-volker-resigns/index.html

Американське видання стверджує, що рішення Волкера пов'язано зі скандалом навколо переговорів президента США Дональда Трампа і Зеленського. Зокрема, офіційну заяву чиновник подав після того, як в пресі поширилася новина про скаргу співробітника американської розвідки на той самий розмова президентів.

Можете подякувати Зе за те, що один з кращих друзів України пішов :(

Tags: #ukrainegate, Зеленский/Слуга Народа
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments
і це тільки "наш володєнька" (с) один раз поговорив з трампом і один раз злітав в сша....
а вже полетіли найвищі голови і презу найбагатшої країни світу оголосили процедуру імпічменту. а ми 30 років з цим долбойобам живемо щодня і маємо "щастя" слухати їх маячню та розгрібати їх срань.
то виходить Україна найбагатша та найпотужніша країна світу якщо 30 років витримує цей кончений брехливий блядський цирк - америка за один раз - і посипалася...