Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Злякай нас, Ґрето: що не так зі знаменитим виступом екоактивістки в ООН

В Україні до дурноватої Ґрети взагалі відносяться прохолодно, якщо не негативно, і то правильно загалом, бо істеричний виступ був ні про що.
Даруйте, але прогулювати школу і звинувачувати в тому ООН це якийсь якийcсь капець.

Але критичне мислення, про яке я вирішив писати, вимагає від нас оцінити її спіч уважно і оцінити, чи дійсно чувіха думає про екологію.

По-перше, про самий спіч можна прочитати тут https://site.ua/olexander.mykhelson/22937/

По-друге, якщо глянути на Ґрету, то дуже легко побачити, що сама вона чхала на екологію, наприклад особисто вона спокійно жере з одноразової пластикової посуди https://www.instagram.com/p/Bs78FqnBOyv/.

Ну й простим гуглінгом можна дізнатись, що її використовують великі люди зі згоди батьків https://standpointmag.co.uk/issues/june-2019/gretas-very-corporate-childrens-crusade/. Зрозуміло, не безкоштовно.

Ось і пропадає еко-активіст і з'вляється віп-агітаторша за певний прайс. Не Северн Сузукі.
А до Ґрети питань нема, не може бути. Причину гугліть самі.

Що в результаті? Ми за чверть години активної роботи будуємо картину світу. В майбутньому ми можемо достатньо еффективно цим користуватись для того, щоб відсіювати брехню, брехунів та ідіотів, які піарять тему екології за допомогю Блаженої Грети. Як результат - економимо час.

ЗИ: І про ООН. Рік тому ООН заборонив капітанові Полу Уотсону відвідування заходу ООН, присвяченого Міжнародному Дню Океанів. https://www.facebook.com/captpaulwatson/posts/im-banned-from-the-united-nations-how-sadworld-ocean-day-at-the-un-was-a-strange/10156092651920932/
Капітан Пол Уотсон - лідер організації Sea Shepherd, вони захищають китів і дельфінів від браконьєрів. Ні, не з плакатами на ганку мерії замість школи, а по-справжньому, у відкритому морі, іноді з ризиком для життя. Але ООН по душі "еко-активісти", які тільки говорять і махають прапорами, а від тих, хто реально захищає природу від руйнування, ООН вважає за краще позбавитися.
А ще Пола Уотсона заарештовували за вбивство, при тому, що були відео, які доводили, що він того не робив https://www.bbc.com/news/world-europe-18055030.Tags: как правильно
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 20 comments

Besteuthanasepam

September 30 2019, 15:23:06 UTC 3 years ago Edited:  September 30 2019, 15:23:36 UTC

 • New comment
Пан бачить, як багато значить форматування тексту і пунктуація для його сприйняття?

(Я теж не зрозумів, а перечитувати двадцять разів не маю натхнення.)