Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

ОФІЦІЙНА СКАРГА НА ДІЇ ТРАМПА, ОСНОВНІ ТЕЗИ

Комітетом з розвідки Палати представників США (голова — Адам Шифф) оприлюднено скаргу на дії президента Трампа у справі його тиску на керівників України з метою отримати компромат на Байдена, головного суперника Трампа на президентських виборах-2020.
Документ офіційно, англійською https://intelligence.house.gov/uploadedfiles/20190812_-_whistleblower_complaint_unclass.pdfЗИ Переглянув, є питання до "скарги" на мій хлопський розум, але юридичні речі читити треба уважно, займусь завтра, як буде час

Але. Загалом, як не закінчиться імпічмент (я впевнений - нічим), в США вже виявиться купа політиків, розгніваних на Україну. Тому щр вони отримали проблеми на рівному місці, тому що Зелене Чмо.
...Зеленського американці вже називають Моніка Зеленські. Юмористи ржуть в виборців Шмарклі, з їх інтеллектуальних здібностей -- я в https://bitter-onion.livejournal.com/2457804.html давав відео.

А наслідки ми вигрібати будемо дуже довго.
Виздобули, зебіли.

Tags: #ukrainegate, Америка, Зеленский/Слуга Народа, ітогі падведьом
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments