serjio_pereira (serjio_pereira) wrote in bitter_onion,
serjio_pereira
serjio_pereira
bitter_onion

Про мову

Вчора подивився на ю-тубі, як така собі, панянка, депутат ВРУ від СН, Ірина Верещук, на гарній українській мові розповідає про НАТО, та про те, що нам, зубожілим та дурним хіхлам, до тієї НАТи, як до Києва рачки. Йдіть краще до Путіна! Він й газу вам дешевого дасть і вбивати перестане на Донбасі, та й взагалі: чого нам ділити з росіянами? — адін нарід! Коли б в той час до студії 112 каналу завітала пані Фаріон, теж, до речі — Ірина, то вона б могла заволати, як колись заволала слухаючи, так би мовити — "очільника" пані Верещук, тоді кандидата у президенти України, пана Зеленського: "Що вона верзе?". Але вона не в змозі була б сказати, як тоді: "Ай донт андестенд!". Тому що все вона добре зрозуміла. На жаль! Зроблю відступ, потім зрозумієте для чого.

Я не можу без сміху дивитися за абсурдними намаганнями росіян привласнити собі прерогативу на використання російської мови. Ні, вони, зрозуміла річ, дозволяють нам, українцям, писати та розмовляти російською, але лише тоді, коли ви кажете те, що збігається зі складом думок росіянина та "політікой партії і правітельства".
А спробуй ти написати щось на кшталт: Росія — агресор, Путін — Хуйло, а "руській мір" — лайно, як росіянин розгублено запитує: Как же так, ты смеешь говорить на великом и могучем русском языке и при этом хаять всё русское? Ты предатель, предатель!*
Хочу зауважити, що вплив мови на самовизначення дуже різний: є народи, для яких мова є лише маргінальною та необов'язковою ознакою.(наприклад, для ірландців) Є й інші, для яких лише рідна мова головна ознака етнічності. Але немає народу для якого тільки мова слугує головною ознакою етнічності, а тем більш предметом обговорення при самоідентифікації особи, як громадянина якоїсь країни. І тільки для путіноїдів (Зауважте, що саме для путіноїдів, а не для тих, для кого російська мова рідна) мова є головною ознакою не тільки етнічності, а також й державної приналежності. Рашисти вважають "зрадниками" всіх для кого російська мова рідна, но які, в силу багатьох причин, не вважають себе "руськіми", та не є прихильниками "российской государственности".

Ну як ми по ідейнім послідовникам нацистів, — рашистам, пройшлись! Залили сала під шкіру?! Сподобалось? Мушу сказати, що те наступне, що маю сказати, сподобається менш. А кому й зовсім не сподобається. Але я не стодоларова та не тисяча гривнева купюра, щоб всім подобатися. Я маю таку привілею зовсім нікому не подобатися. Чому так? Кому це цікаво, пишіть — відповім обов'язково.

Мабуть, завдяки тому, що щелепи росіян нездатні відтворювати нашу "солов'їну" мову** українці довгий час вважали, що все те що промовляється на українській мові несе лише позитив та є патріотичним за змістом. І навпаки. Та забули. Ось така історична амнезія! Про Ярослава Галана забули. Чия українська мова може слугувати взірцем за лексикою, але за змістом — антиукраїнська та промосковська. Про Павла Судоплатова забули, який на чистій українській мові розмовляв з Євгеном Коновальцем, перед тим ,як підірвати його бомбою. Так, та ж сама Верещук! Московська пропаганда вищої якості. На що тільки СБУ дивиться!
Ось тут нам наш віртуальний росіянин (той, що отямився від удару о поребрик) й каже:
— Папались! В свою же логическую ловушку, папались! Русский язык против матушки Расии можно использовать, а украинский против Украины нельзя? Что это за двоемыслие?
Зараз поясню, чому росіянин помиляється.
Коли генерал Власов пише російською мовою антисталінський маніфест, то він не зраджує Росію. Він зраджує лише Сталіну та його більшовицькій банді, а коли Галан пише українською мовою "Чому немає назви", то він, по-перше; бреше, як пес Сірко, а по-друге; зраджує Україну, яка відстоює свою незалежність. Погодьтесь, що це не те ж саме.
Тому я ніколи не звертаю уваги якою мовою розмовляє мій візаві чи опонент. Я звертаю увагу лише на зміст. Якщо, боронь Боже, мені доведеться, десь в окопі під Чабанкою, ділити останні патрони, воду та цигарки, то мені начхати якою мовою розмовляє мій товариш. Та й вам раджу. Тому що "верещуків" буде становитися все більше. Час такий.
__________________________________________
* Розмовляєш російською — повинен любити; балалайку, бурятів, руську водку, матрьошку, берьозкі, Путіна-Шойгу. Та навпаки. Не любити; трембіту, пендосів-біндерівців, горілку, смереки, та звісно, Бандеру-Шухевича.
** Змоги використати українську мову росіянами для плюндрування України та всього українського зазнали краху, також із наявності в українській мові незрозумілих літер"і" та "ї". Росіянин, коли їх бачить, то відкриває рота та застигає:
— Этого не может быть! — шепоче він, — "Точечка над палочкой. Две точечки над палочкой Это не буквы. Нет, не может быть таких бук… — а потім він падає на поребрик та втрачає свідомість.
Tags: мова
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments