Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Українці вчергове проїпали свій шанс на життя.

нинішні зелені хитріші за старих синяків. вони не бикують, як Янукович, ламаючи через коліно. Вони з шутками-прибаутками, з криками "ви мене не так зрозуміли" піднімають температуру повільно, щоб жабка не помітила, що її варять.
заява - відступ. з іншої пельки ще одна заява - отримавши ще один пакет обурення - знову відступ. знову примирлива заява, але вже на крок далі, підтримана відволікаючим хором з танцями з бубном: ета всьо папєрєднікі! - менше обурення, жертва звикає: ой, ну, тепленька водичка, так теж непогано.
поступово вода нагрівається до окропу і оп-па! жаба зварилась.
так відбувається з формулою Штанмайєра, яка не Штанмайєра насправді, а Путіна. яка вже на стадії затвердження, а суспільство і не помітило і не знає до кінця її умов, які - можна припустити - катастрофічні.
так, віднедавна, почалось з заявами по НАТО. не зчуєтесь, як зеленці відмовляться від НАТО - від того єдиного союзу, що гарантує нам мир і незалежність і розвиток в демократичному світі, а не в сірій зоні олігархічного проросійського грабунку, де ми теліпались десятиліттями, пройопуючи поколіннями свої шанси на нормальне життя.
Відмовляться так, як відмовились від твердої лінії оборони наших інтересів в війні.
скоро-скоро хор із баранів буде мекекати, що нам не потрібне НАТО і в ЄС нас ніхто не чекає.
Востаннє така політика забрала у нас життя 13 тисяч і 7% території.
Яким буде результат в цей раз? Скількома життями ми його оплатимо?
Українці вчергове проїпали свій шанс на життя.

Tags: Зеленский/Слуга Народа, реванш
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment