dagrael (dagrael) wrote in bitter_onion,
dagrael
dagrael
bitter_onion

"Нові цікаві" плани, або Обіцянка-насцянка?..Тут ось днями я почув про "нову" ідею узеленських щодо того, як вони планують домогтися збереження територіальної цілісності України.
Планується досягти цього шляхом підписання багатостороннього міжнародного договору, в якому провідні країни світу зобов'язуються гарантувати зазначене. У своєму інтерв'ю помічник президента Андрій Єрмак описує це так:

«У нас є ідея - зараз я кажу про це вперше - яка тепер звучить у різних переговорах, щоб врегулювання ситуації закінчилося підписанням масштабного міжнародного договору, у якому б взяли участь всі найбільші гравці - Сполучені Штати, Великобританія, Німеччина, Франція, Китай, які зафіксували б на роки, а краще на сторіччя, наш суверенітет, територіальну цілісність» (с)

Звідси

*****
Перш за все, зважте на застосоване слово "вперше".
Слово "вперше" доречно тут вживати лише у тому випадку, якщо Єрмак має на увазі, що саме він промовив це вперше за своє життя. Насправді ж така ідея існує ще з 2014 року, її свого часу сформулював ще Порошенко:
Також зауважте, що Порошенко не сформулював чітко, які саме країни планується залучити до реалізації цього плану, та які предметні гарантії очікується отримати від них - лише сформулював такий намір. Проте це не завадило у подальшому критикам його діяльності дорікати йому за НЕПІДПИСАННЯ такого договору, хоча очевидним є, що договір цей не було не те що підписано, а й навіть складено саме через наявність ПЕВНИХ обставин.
Інакше кажучи, сподівання Порошенка щодо готовності деяких держав предметно допомогти Україні у її проблемній ситуації з Росією виявились, м'яко кажучи, перебільшеними - тому й згаданий договір не побачив світ. А як можна підписати (чи не підписати) договір, якого не існує?..
Але хіба ж це аргумент для порохофобів...

"Узеленські" - вони ж молодці, набагато молодцюватіші, аніж ті кляті порошенківці!
Вони мало того що видають нову, мегакреативну ідею щодо винайдення заміни Будапештському меморандуму у вигляді нового міжнародного договору (вау!), та ще й планують залучити до нього таких велетнів як США, Китай, Великобританію (вааау!).

Шановні зелені панове, а вас що, нічому не навчив досвід вашого попередника?
Не змусив замислитися той простий факт, що цей договір чомусь так і не з*явився, не змусили замислитися реакції світових лідерів протягом цих років на донбаські події? Адже чомусь вже на початку 2016 року (а точніше, 26 лютого) Міністерство закордонних справ України офіційно повідомило, що розробка та підписання міжнародного договору, який би замінив Будапештський меморандум, наразі не планується.

Чи ви дійсно під дією невідомо яких речовин так свято увірували в те, що ситуація кардинально змінилася, Зеленський - один з найвидатніших світових лідерів сучасності (нещодавно звучало), і йому залучити очільників цих країн до підписання такого договору буде раз плюнути? А що він зможе пообіцяти їм натомість? Свою чарівну харизму, пардон?..

Ото сиджу я й гадаю, чи то під наркотою було задумано, чи знову абсолютно тверезо й виважено насцяли в очі наріду черговою "креативною" обіцянкою...
Tags: Україна
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments

Bestdimianni

September 25 2019, 09:11:01 UTC 2 years ago

 • New comment
Мне одному кажется, что по сравнению с тем, что сказал Порох и вот этим:
«У нас є ідея - зараз я кажу про це вперше - яка тепер звучить у різних переговорах, щоб врегулювання ситуації закінчилося підписанням масштабного міжнародного договору, у якому б взяли участь всі найбільші гравці - Сполучені Штати, Великобританія, Німеччина, Франція, Китай, які зафіксували б на роки, а краще на сторіччя, наш суверенітет, територіальну цілісність» (с)

разница в том, что Порох озвучил просто идею без конкретики, а второе все равно, что рассказывать в покере какие у тебя карты на руках
+ представляю как в Китае от этой новости давятся лапшой офигевшие китайцы и прокашлявшись говорят: "Хренасе, а мы то каким боком?! Разбирайтесь сами..."