Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Імпічмент Трампу -- битва демократів проти республіканців

До https://bitter-onion.livejournal.com/2450311.html

Історія

Все почалось з команди Байдена https://www.youtube.com/watch?v=f5ZSAPJg1LQ
Прошу зауважити, що Байден сильний стратег і колишній віцепрезидент. І -- політик.

...Трамп свого часу зізнався, що згадував про Байдена у своєму дзвінку із Зеленським, але заявив, що це стосується того, щоб допомогти запобігти зовнішній корупції з боку України. І -- пообіцяв опублікувати розмову, але демократи вже б'ються в істериці що то буде підроблена версія. "He put little stock in the transcript Trump announced he will release Wednesday. '. I expect they're right now editing Trump's transcript. It's not going to be what he really said." [*]

Трам стояв на тому, що тиску не було, а Байден -- коррупціонер
“Joe Biden and his son are corrupt, but the fake news doesn’t want to report it because they’re Democrats,” Trump said. “If a Republican ever did what Joe Biden did … they’d be getting the electric chair by right.” [*]
"Джо Байден і його син корумповані, але брехливі новини не хочуть повідомляти про це, оскільки вони демократи", - сказав Трамп. "Якби республіканець коли-небудь зробив те, що Джо Байден робив... вони отримали б електричне крісло по праву".

Зараз Демократи згадують всі помилки Трампа 'This is a president who's never been held accountable to anything he's done wrong in his life. This is that first opportunity for him to be held accountable.' [*]
Це президент, який ніколи не відповідав за все, що він зробив неправильно у своєму житті. Це перша можливість для нього притягнути до відповідальності.

Республіканець Білл Уелд заявив, що президент Дональд Трамп повинен вважати себе щасливим, якщо він не отрымає смертну кару за прохання до іноземного суб'єкта проаналізувати своїх політичних ворогів.
https://nationalinterest.org/blog/buzz/bill-weld-trump-committed-treason-penalty-death-82726Підтримка Конгресі

191 Representatives support an impeachment inquiry
72 No, not now, or undecided
172 Awaiting response (ще не відповіли на питання журналістів)
https://www.nytimes.com/interactive/2019/us/politics/trump-impeachment-congress-list.html


Ось як буде йти імпічмент (impeach серед иншого - осудити)

1) Початок лозслідування
Зараз шість комітетів (House Judiciary, Oversight, Intelligence, Ways and Means, Financial Services and Foreign Affairs ) Пелосі почали розслідування щодо Дональда Трампа з наміром вирішити, чи є шанс імпічменту.

2) Судові битви
Федеральні судді вже розглядають судові справи щодо судових позовів про податкови та фінансови справы Трампа, і багато інших справ

3) Багато слухань
Демократи знають, що їм потрібно переконати громадськість країни у тому, що Трампа потрібно судити, і найкращий спосіб зробити це слухання на зразок тих, які були під час Уотергейту.

4) Складання офіційних статей щодо імпічменту в комітеті

Буде складений перелік статей для засудження, який визначить те, в чому Трампа офіційно звинувачують. Він не має встановленого формату - він може бути таким довгим або коротким, як вирішить Конгрес.
Три такі статті були складені за історію США - для Ендрю Джонсона 1868 року, Річарда Ніксона в 1974 році, і Білла Клінтона в 1998 році. Джонсон мав найбільш обширний список звинувачень -- 11, Ніксон -- 3, а Білл Клінтон - чотири https://en.wikipedia.org/wiki/Impeachment_of_Bill_Clinton.
Після складання судовий комітет голосує за ті статті і, якщо їх схвалить, надсилає їх для наступного кроку

5) Голосування за імпічмент в Сенаті США

В конституції зазначено, що Сенаті потрібно простою більшістю голосів, щоб проголосувати за _кожну_ статтю. Проходження навіть однієї статті призводить власне до сенатського імпічмента (осудження Президента США).
В випадку з Клінтоном було проголосовано 2 статті
Article I charged that Clinton lied to the grand jury concerning:[22]
- the nature and details of his relationship with Lewinsky
- prior false statements he made in the Jones deposition
- prior false statements he allowed his lawyer to make characterizing Lewinsky's affidavit
- his attempts to tamper with witnesses
Article III charged Clinton with attempting to obstruct justice in the Jones case by:[23]
- encouraging Lewinsky to file a false affidavit
- encouraging Lewinsky to give false testimony if and when she was called to testify
- concealing gifts he had given to Lewinsky that had been subpoenaed
- attempting to secure a job for Lewinsky to influence her testimony
- permitting his lawyer to make false statements characterizing Lewinsky's affidavit
- attempting to tamper with the possible testimony of his secretary Betty Curie
- making false and misleading statements to potential grand jury witnesses

6) Сенатський імпічмент
Процедура здійснюється у формі судового розгляду, кожна сторона має право на виклик свідків та проведення перехресного допиту.
Навіть якщо Сенат явно не виступає за усунення президента, він повинен провести той судовий розгляд. Слухання проходять не перед повним сенатом, а "доказовими комітетами" - аналогічно діючим комітетам Сенату.
Президент може захищати себе, або, як це робив Клінтон, використовувати адвокатів для перехресного допиту свідків. Комітет (або комітети) звітують перед повним сенатом.
Далі - відкрите голосування щодо вироку -- засудження або виправдання. За результатами вироку "винен", посадова особа автоматично відсторонюється від посади, а також можуть бути позбавлена права займати у майбутньому таку посаду. Відсторонена посадова особа також може бути притягнута до кримінальної відповідальності.ЗИ Хочу особливо наголосити, що Зєля та його ляльководи протягнули такий закон, що імпічмент йому тепер не загрожує ні за яких обставин https://bitter-onion.livejournal.com/2412649.html.

А, ще забув. Я не Трампофіл, як мені тут говорили недавно. Я просто за реальність, а вона каже, що я не так добре знаю США, щоб говорити про Трампа. Наразі Україні імпічмент Трампа шкодить з багатьох причин.
Перше -- Україна (та й Зе теж) замазана в тому імпічменті і в негативній коннотації, тепер політики США будуть автоматично дути на холодну воду. Джо Байден, який в уявах українців друг нашої країни, може не перемогти [*], а його суперниця Senator Elizabeth Warren проти фрекінга нафти [*], який зараз давить на Росію, хоча підтримує санкції проти Біопомойки https://www.youtube.com/watch?v=qu-cl69P3PM.
Tags: #ukrainegate, Америка, Зеленский/Слуга Народа
Subscribe

 • Свинособачки переживают за украинскую карубцыю

  Полагаю, что многие уже слышали, как Шнобелевский комитет выдал Шнобелевскую премию «мира» кацапскому главному журнаглизду из так называемой «Новой»…

 • Чистосердечне

  «Вот у нас, в нашей стране на протяжении XX века дважды распадалась российская государственность: после революции 1917 года, когда Российская империя…

 • Голову напекло

  Сьогодні, 12 серпня 2021 року, у Росії прем'єра художнього фільму « Солнцепёк». Пропагандистська стрічка присвячена подіям 2014 року в Луганську.…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment