Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Демократи офіційно ініціювали процедуру імпічмента Трампа

Спікерка Палати представників Ненсі Пелосі зробила офіційну заяву про ініціювання процедури імпічменту президента США Дональда Трампа.

Джерело: офіційна заява Ненсі Пелосі, Голос Америки

Пряма мова: "Протягом останніх кількох місяців ми проводили розслідування в наших комітетах і розгляди в судах, щоб Палата представників змогла зібрати всі відповідні факти і розглянути питання, чи використовувати свої повноваження відповідно до Статті 1, зокрема, конституційне право ухвалення імпічменту.

І на цьому тижні президент визнав, що просив президента України вжити заходів, що принесуть йому (Трампу - ред.) політичну вигоду.

Дії президента Трампа продемонстрували факти порушення президентом присяги і зради нашої національної безпеки. Зради принципу цілісності (integrity - ред.) наших виборів.

Тому сьогодні я заявляю про рішення Палати представників ініціювати офіційний запит про імпічмент".

Реакція Трампа: "Вони навіть не бачили стенограму дзвінка. Тотальне полювання на відьом!"Що було раніше: Президент Дональд Трамп доручив 25 вересня оприлюднити стенограму його телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським.

Напередодні лідер демократичної меншості у сенаті Чак Шумер оприлюднив п’ять вимог до Білого Дому у зв’язку із українським скандалом:
- визначити на слуханні, що спонукало інформатора відправити невідкладну скаргу;
- передати Конгресу скаргу інформатора, як того вимагає закон;
- Білому дому оприлюднити стенограму розмови Трампа з Зеленським;
- вказати посадовців адміністрації президента, які затримали спрямування 341 мільйона доларів військової допомоги Україні;
- Міністерство юстиції має надати правовий висновок із зобов'язанням Адміністрації передати скаргу інформаторів конгресу.

http://pda.pravda.com.ua/news/id_7227246/

З точки зору демократів, Трамп порушив як мінімум два закони. Заморозивши допомогу Україні, він порушив Акт про підтримку Свободи України від 2014 року і Закон про оборонний бюджет США від Джона Маккейна на 2019 фінансовий рік, а також завдав шкоди інтересам національної безпеки США.
Крім того, якщо Трамп дійсно в розмові із Зеленським та/або через свого друга Джуліані, вимагав від Зеленського проводити розслідування відносно свого політичного опонента з метою добути на нього компромат, то може розглядатись як зловживання владою.

https://bitter-onion.livejournal.com/2450600.html

#ukrainegate
Відслідковувати в твіттері https://twitter.com/hashtag/ukrainegate?lang=en


Tags: #ukrainegate, Америка, Зеленский/Слуга Народа
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments
но кстати, ВАЗ реально какой-то бедоносец
а Париж приехал - Собор загорелся, Путину позвонил - ракеты взорвались, с Трампом поговорил - тому импичмент инициировали

надо Зеленского в Россию выгонять, бггг