Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Зеленський ідіот? А НАБУ вважає що так! :)

Вчора з ранку у преЗЕедента дуже свербіло знову зробити що-небудь епохальне. І дуже близьке до сподівань тій більшості, що його обрала.
Настільки близьке, щоб його виборець дещо відволікся від наростаючого подиву, викликаного продовженням росту цін і тарифів, а так само перспективою примусового стриптизу для малого бізнесу.
Він напружив всю свою креативність, і врізав флешмобом "Стукани на ближнього свого!"
Бо це найцікавіше, що можна запропонувати тій частині "простого наріду", яка душею все ще трішечки живе в радянському союзі. Ну, тобто не трішечки.
Мало того, що у чималої частини населення в поняття "корупційна схема" входить все, що стосується грошей, і не стосується попадання цих грошей безпосередньо в ЇЇ кишеню.
Ще й преЗедент навіщось майстерно вплів у свою мову згадку про таксиста, кинутий недопалок, непристебнутий пасок, і неоплачені комунальні платежі.
Картина корупційного світу негайно склалася в допитливих умах, і контактний телефон НАБУ тріумфально впав під шквалом дзвінків.
Вийшовши зі стану "А що це було? ..." Рада Громадського контролю НАБУ кинулася рятувати становище.
Вона спробувала пояснити громадянам, а головне самому ПреЗеденту, що підвідомчість розслідувань НАБУ стосується тільки певної частини злочинів і злочинців. А саме ... і викотила номенклатуру посадових осіб, список яких очолює сам президент.
А потім звинуватила його в діях, що ведуть до дестабілізації роботи бюро.

Рада громадського контролю (РГК) Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) закликає президента країни Володимира Зеленського не вводити населення в оману. Незважаючи на те, що в недавньому відеозверненні на Facebook-сторінці Зеленський закликає дзвонити на гарячу лінію НАБУ з приводу всіх видів корупції, Бюро не розслідує всі корупційні злочини.

РГК НАБУ нагадує Зеленському та іншим, що завдання НАБУ - розслідування кримінальних корупційних правопорушень, скоєних вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і які становлять загрозу національній безпеці. Саме цим колом справ і обмежені повноваження Бюро.

А через помилкове інформування населення про повноваження Бюро, гаряча лінія НАБУ може бути перевантажена дзвінками про порушення, які не є підслідними Бюро. «Такі дії глави держави можуть привести до дестабілізації роботи Бюро і викликати шквал негативу від населення в зв'язку з тим, що більшість громадян не є фахівцями в Кримінальному процесуальному кодексі України і повністю довіряють словами Президента», - пишуть НАБУ.
Ну й поезії вам

«В НАБУ зазвонил телефон.

- Кто говорит?
- Слон.
- Откуда?
- От верблюда.
- Что вам надо?
- Меченого шоколада.
- Для кого?
- Для учителя сына моего.
- Это не наша подследственность!
А потом позвонил
Крокодил
И со слезами просил:
- Мой милый, хороший,
Закупили по завышенной цене калоши,
И для меня, и для жены, и для Тотоши.
- Это не наша подследственность!
А потом позвонили зайчатки:
- Нельзя ли нам не давать взятки?
А потом позвонили мартышки:
- Нам сто долларов сунули в книжку!
И такая дребедень
Целый день:
Динь-ди-лень,
Динь-ди-лень!
То тюлень позвонит, то олень.
Только трубку положили
Звонок!
- Кто говорит?
- Носорог.
- Что такое?
- Беда! Беда!
Бегите скорее сюда!
- В чем дело?
- Спасите!
- Кого?
- Бегемота!
- Жираф отдал под застройку болото...
- Это не наша подследственность!
Ох, нелегкая это работа -
Когда кто-то не знает
подследственность кого-то»


Tags: Зеленский/Слуга Народа
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments