Грьіша Паляньіця (grzhegorz_br) wrote in bitter_onion,
Грьіша Паляньіця
grzhegorz_br
bitter_onion

Гммм, в цьому сенсі? Тоді я клятий відбитий порохобот на зарплаті, та.

Якщо ти вважаєш, що мир за будь-яких умов називається капітуляція - ти порохобот. Якщо ти ще у березні попереджав, що такі спроби будуть - ти радикальний порохобот.

Якщо ти помітив, що президент не їздить на велосипеді, а тільки збільшує кортежі та охорону - ти порохобот. Якщо ти ще навесні знав, що так і буде - ти клятий порохобот.

Якщо ти розумієш, що зарплати вчителям у 4000 євро не можливі - ти порохобот. Якщо ти казав про це ще півроку тому - ти відбитий порохобот.

Якщо ти в змозі прочитати у бюджеті на 2020 рік, що видатки на освіту та соціальну сферу скорочуються, а на репресивний апарат - збільшуються, то ти порохобот. Якщо ти кажеш про це вголос - ти проплачений порохобот. Якщо ти казав, що так буде, ще у травні - ти проплачений штатний порохобот-істеричка.

Якщо ти бачиш, що малому бізнесу гаплик - ти порохобот. Якщо ти ще навесні казав, що розкуркулювачі прийдуть не по олігархів, а по ледве дихаючий середній клас - ти системний порохобот на зарплаті.

Якщо ти не кажеш на чорне "біле" - ти порохобот. Якщо те, що виглядає як качка, ходить як качка і крякає як качка, ти називаєш качкою - ти порохобот. Якщо ти знав ще навесні, що качки восени кудись летять - ти ультра-радикальний порохобот.

Mayya Tulchinskaya
https://www.facebook.com/mayya.tulchinska/posts/1477340599083814

Tags: термінологія
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments