Грьіша Паляньіця (grzhegorz_br) wrote in bitter_onion,
Грьіша Паляньіця
grzhegorz_br
bitter_onion

Про розведення військ

От питання... Коли оці все "нові обличчя" зі "свєжєй струйой" во главі, так спокійно говорять про відведення військ, вони взагалі знають, що там живуть тисячі людей і що станеться з ось такою дівчинкою, яка читає українські книжки і спілкується з українськими військовими?

[Spoiler (click to open)](Текст:
- Ви мені дарували українські книжки, пам'ятаєте? Привозили нам подарунки з Києва. Навіщо? Щоб віддати бандитам?
- З чого взагалі таке взяла?
- Військові наші кажуть скоро їх будуть відводити. Отдаєте нас кому?
- Я тебе не віддам. Запам'ятай.
- Приїдете за нами?
- Так
- В мене ще братик
- І за братиком
- Обіцяєш?
... І шо мені на це відповісти? Дівчинці 17 років. Живе в чотирьох км від сєпарських позицій. Куди мені її везти?.. З братиком. Годувати Штайнмаєром? Гадаєте, вона одна така?
)


Знаєте, я позавчора познайомився онлайн з відомим в вузьких колах розвідником Deca, про нього писав мій інший онлайн-знайомий Сергій Дібров. Він так спокійно розповідає, як кацапи знущались з мирного населення та полонених.Так спокійно-спокійно, що моторошно стає. А потім я піднімаюсь з того підвалу на вулицю, а там дівчата та хлопчики граються в фонтані...

https://www.youtube.com/watch?v=cYmtRRqLwu8

Я на них дивлюсь і цигарку не можу в рота втулити. А Лук каже "а ти думав..." А я, блять, дивлюсь на тих дітей і бачу, як кацапи їх калічать, як вони скривавлені танцюють на фонтані... Підкурюю цигарку з фільтра, не вставляє. Лук не дасть збрехати.
І та, я достатньо цинічний і зовсім не емоційний.

ЗИ: У населення з терріторій, які можуть віддати кацапам, реальна паніка:
[Spoiler (click to open)]Любов Журавська: Двічі намагалась поширити цей допис. Не вийшло. Тому скопіювала.
Звертаюсь до моїх друзів - журналістів. Доведіть, будь ласка, до тих, хто при владі.
Паніка, страх, злість, образа - все що я почув сьогодні від своїх друзів та колег з прифронтової зони. Проукраїнському населенню не дають жодних гарантій безпеки життя.
Відійдуть українські військові і в підсумку почнеться лавиноподібна помста з боку адептів ОРДЛО - різанина, вбивства, підпали майна. У відповідь також почнуться вбивства. Люди впевнені - поліція не взмозі буде зупинити хаос. В прифронті і до війни поліціянтам не довіряли, тільки військова сила і зброя стримує агресію.
СМТ Тошківка: "Максиме, нам страшно за своє життя, нема жодних гарантій, що нас тут не переріжуть після відводу українського війська. У наших на хуторі Вільному також паніка, ми не розуміємо, що буде далі...".
Місто Красногорівка: "Тільки робота тримає від психологічного зламу, ми абсолютно не розуміємо що буде завтра з тими хто за Україну. Прихильники росіян вже святкують та чекають на гостей - уяви собі якщо вбивці прийдуть в наше місто до своїх родичів, коханок або однокласників. І спробуй ще доведи, що вони вбивали українців - прийдуть як ангели, жоден з них не зізнається, що тримав автомат та вбивав. Та після перших 100 грамів випитого самогону нас почнуть шматувати, а ми їх у відповідь - переможе смерть".
Місто Авдіївка: "Максиме, я взагалі в шоці, інформації про майбутнє проукраїнської громади нуль, у мене тільки злість зараз, навіть ненависть та зневіра".
Місто Золоте: "Ми тут проти виведення українського війська. Таке враження, що всі сили спрямовуються на комфорт тих хто перетинає кпвв, а що буде з активною українською громадою нікого не цікавить. Тільки військові підуть і нам самим тут відбиватися від проросійських неадекватів? Хто буде замість військових? Місцева поліція нас не захистить, бо неадеквати бояться тільки військових. Тоді дайте нам зброю і ми захистимо себе самі..."
Стосовно виведення українсько війська розмовляв сьогодні з відомою волонтеркою Євгенією Левінштейн Женя Дисс ( громадська організація Євгенії "Українські рубежі" має філію в Золотому) і її контакти в прифронті також у панічному стані, бо відсутні гарантії безпеки життя проукраїнської громади.
Журналістам надам контакти проукраїнської громади - поспішайте, поки люди в прифронті мають ще віру...
P.S. На світлині наша скаутська організація ПЛАСТ з Краматорська, підписуйтесь на сторінку та підтримайте український рух на Сході: https://www.facebook.com/KramatorskPLAST/

https://www.facebook.com/groups/BloodyPastor/permalink/2404459596334333/Tags: Зеленский/Слуга Народа, навіяло, преступления кацапов
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments