Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Добрий ранок

Перенести путч з грудня на жовтень. Виділити кошти з держбюджету, Дмитру Ярошу для продюсерської діяльності під час народного супротиву.


Автор (ініціатор): Ткачук Олександр Сергійович

За для економії витратних матеріалів та ресурсів під час проведення путчу, просимо його перенести на жовтень місяць. Продюсером цього дійства просимо назначити Дмитра Яроша(в нього конкурси дуже цікаві). Для музичного акомпонування просимо запросити гурти "Брутто" та "ТІК", може і "Rammstein", а також Олю Полякову з піснею "Корольова ночі". А також вимагаємо підняти прожитковий мінімум до рівня зарплат депутатів Верховної зради, підняти зарплату вчителям до рівня європейських, знизити комуналку, повернути Україні Крим та Донбасс. На розгляд Верховної Зради України просимо внести відставку Богдана, та всіх кого вже просили. Просимо розглядати петиції президенту, як осново-творчі ініциативи, та чітко відповідати на запити суспільства, тому що згідно Конституції України, єдиним джерелом влади, є - НАРОД!!!!

https://petition.president.gov.ua/petition/72324

Порошенко відповів, коли буде путчTags: доброго настрою!, ранку хунта
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments