Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Коломойський повинен сидіти у в'язниці

Аслунд заявив, що "Коломойський повинен сидіти у в'язниці"
"Якщо Україна поверне "Приватбанк", як того хоче цей чоловік – це буде повна катастрофа. Це буде хрест на всьому Країна більше не отримає ніяких кредитів. І взагалі я не розумію, якщо Коломойський пограбував "Приватбанк", чому він не сидить у в'язниці? Що взагалі тут відбувається? — дивувався Аслунд.
Зеленському, "при такому положенні справ не варто зустрічатися з Ігорем Коломойським". Єдине місце, за словами Аслунда, де вони можуть зустрітися – це суд.
Андрес Аслунд висловив жорстку позицію відносно Коломойського, заявивши, що той повинен сидіти у в'язниці, а не давати інтерв'ю в кулуарах Форуму YES. У випадку повернення "Приватбанку" у власність Коломойського – Україна не отримає більше ніяких кредитів.
Як заявив Аслунд, його обурив сам факт появи Коломойського на заході.

Джерело https://www.facebook.com/photo.php?fbid=474892419758339&set=a.154740671773517&type=3

Tags: Коломойський
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments