Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Про владу

Після підпалу Гонтаревої в мене таке відчуття, що до влади прийшла гопота. Януковіч був бандитом, але бандитом системним, він поважав правила гри і домовленності. Так, ці правила були бандитськими, але вони існували. Зараз у нас влада сявок, гопоти. Які не те що не дотримуються правил, вони не розуміють, нащо ті правила взагалі існують, вони вважають, що хто влада, того і хатєлки.
Але найстрашніше не це, найстрашніше, що це і є суспільний запит. Отак виглядає наш суспільний консенсус. Якби Порох спалив чийсь маєток і розстріляв пару-тройку ригів, його б натовп на руках носив, і не тільки проукраїнський, але й ватний теж. Мушу визнати, що гопота це не влада, гопота це більшість моїх співвітчизників.

Оксана Хвиля
https://www.facebook.com/xunmeya/posts/2443523799256969


А от вам про Трубу

Труба боїться збоченця Портнова більше, ніж суду

Шевченківський суд зобов’язав ДБР розслідувати мої повідомлення про злочини Портнова. Проте, ДБР не виконує рішення суду.
Вже двічі суд зобов’язував ДБР розслідувати викладені в моїх заявах відомості про вчинення корупційного злочину та узурпацію влади Портновим, однак станом на сьогодні мої заяви не внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Хоча суд дав ДБР 24 години на виконання свого рішення. Цей термін по першій заяві сплив 12 вересня, а по другій – 17 вересня. Доведеться подавати заяву в НАБУ щодо вчинення кримінального злочину посадовцями ДБР – невиконання рішення суду.

Впевнена, відповідні вказівки щодо невнесення службовцям давав особисто керівник ДБР Роман Труба. Тобто, керівнику ДБР закон і суд не указ – він просто не виконує рішення суду. Для нього указ – Портнов. Та яким чином Труба опинився під каблуком Портнова? Здається, у мене є відповідь на це питання.

Труба по своїй суті слабка і ляклива людина, тому він просто не встояв перед погрозами та тиском Портнова. А про ОСОБЛИВІ методи тиску Портнова на слідство можна дізнатися з заяви прокурора ГПУ Божка О.С., що розслідував справи Портнова. Погрози Портнова Божку оприлюднив блогер Андрій Дзиндзя. Ця переписка Портнова і прокурора, як мінімум, свідчить, що Державне бюро розслідувань і персонально Труба опинилися під каблуком якоїсь збоченої і глибоко порочної особи.


https://censor.net.ua/blogs/3149020/portnov_pogrojuvav_prokuroru_bojkuTags: Зеленский/Слуга Народа
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments