Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Божевільна прокремлівська конспірологія

Російський антикорупційний активіст і кремлівський критик Олексій Навальний насправді є морським піхотинцем США. Коли справжній Навальний був студентом Єльського університету, його замінив американський морський піхотний подвійник.
Ця заява, яку висловив у Twitter прокремлівський радник Ігор Коротченко, позначив нове дно у тижневій дезінформаційній кампанії, спрямованій на протестуючих у Москві та російській опозиції.

"Що робити, якщо я справді морський піхотинець?"

Сам Олексій Навальний відреагував іронічним коментарем в Instagram:
«Зараз я думаю: Що робити, якщо я справді морський піхотник, який під гіпнозом переконався, що він Навальний? […] А де тоді справжній Навальний? Він нудить у в'язниці чи його змусили повірити, що він - морський піхотник? "
View this post on Instagram

Теперь хожу и думаю: а вдруг я и правда морпех, которого под гипнозом убедили, что он - Навальный. Но какой в этом смысл? Ведь морпех в таком случае и становится Навальным. А где же настоящий Навальный? Томится в тюрьме или его убедили в том, что он морпех? Вдруг он сейчас как в американском кино, стоит навытяжку в казарме, а майор орёт ему что-то в лицо. А потом ещё надо 4000 отжиманий. Бедолага. Всё сложно.

A post shared by Алексей Навальный (@navalny) on


https://www.instagram.com/p/B2RMOVMFzsk/?utm_source=ig_embed

"Де справжній Навальний?", - запитав Олексій Навальний в Instagram.
У розділі коментарів під публікацією в Instagram користувачі також побачили смішну сторону заяви, включаючи коментатора, який сказав, що ім'я Навальний, очевидно, походить від англійської мови: "NAVAL піхота".


Багатоцільова дезінформація

Навіть якщо Коротченко частково дистанціюється від свого твердження, заявивши у своєму твіті, що "не впевнений, чи це жарт", цей вид дезінформації все одно служить чітко визначеній меті.

Теорії конспірації можуть привернути увагу аудиторії настільки абсурдними твердженнями, що вони стають формою розваг, але вони вони опосередковано ставлять під сумнів значення серйозних та демократичних політичних дебатів.

Крім того, поруч із подібною майже пародійною дезінформацією, нещодавні звинувачення з боку російських депутатів у тому, що протести в Москві є частиною закордонної кампанії з втручання, можуть навіть виглядати нормально.

https://euvsdisinfo.eu/crazy-pro-kremlin-conspiracies/Tags: інформаційна війна
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments