Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

ХТО ВИСТУПАЄ ПРОТИ ЗБРОЇ В США

Останнім часом в США загострилось питання посилення законодавчої регламентації володіння зброєю. Це питання є одним з наріжних в американській політиці, і не тільки тому, що стосується конституційних основ цієї країни. Головною причиною є усвідомлення усіма сторонами протистояння (крім наївних громадян, які вірять в св. Хіларі Клінтон), що наявність на руках зброї є останньою перепоною до встановлення лібералами остаточного тоталітаризму. Особливо цікавим є те, що в ряді штатів відсутня реєстрація зброї як така, та в деяких так чи інакше дозволено володіння навіть автоматичною зброєю, що виходить за рамки особистого самозахисту індивідів один від одного, але стосується захисту від державного апарату. Правда, з часів правління "істинно-правого" Рейгана ситуація із законодавчими нормами на володіння автоматичної зброї стала гірше.

Тобто, здорова частина американців чудово розуміє, що наявність гвинтівки або короткостволу, номер яких в жодному реєстрі не асоціюється з вашим іменем, значно зменшує шанси "держави" (читай вихованих яким-небудь Соросом чиновників) послати вам ювенальну юстицію, феміністичну поліцію чи там контроль на використанням мангалу та камінів [1]. Зауважимо, що США чи не єдина країна в світі, де існує такий рівень свободи у володінні зброєю.

Тепер поглянемо на статистику того, як ділиться американське суспільство за параметрами ставлення до проблеми зброї. Розглянемо расовий, статевий, релігійний та політичний аспекти. В цьому ми використовуємо три статистичних джерела від Pew Research Center [2,3,4].

Політичний чинник. Виборці Трампа здебільшого проти заборони "летальної"(мова йде, мабуть, про автомати та гвинтівки з швидкою перезарядкою) зброї та магазинів великої ємності, на відміну від виборців Клінтон (34% за заборону серед виборців Трампа і 75% у Клінтон), така ж ситуація з відстеженням продажів зброї (підтримка 46% і 95%, відповідно). При чому провалля між цими групами населення дедалі більше: умовні "республіканці" схильні дедалі більше підтримувати збереження прав на володіння зброєю, а умовні "демократи" - навпаки, схильні залишити це право виключно за агентами спецслужб, поліцейськими та тілоохоронцями великих фінансистів.

Статевий чинник. Так як жінки більш схильні до зацікавленості у всіх спектрах толерантних ідей (через нереалізовані материнські почуття, природну довірливість, сильну залежність від думки оточення тощо), то не дивно, що більший відсоток жінок (приблизно на 10 і більше відсотків), ніж чоловіків, виступають за обмеження у продажі зброї та введення баз обліку зброї. З іншого боку, очевидно, що жінки з сімей, де зброя завжди була в повазі, здебільшого мають цілком здорові погляди.)
Релігійний чинник. Статистика показує, люди, які ідентифікують себе як віруючі (протестанти та католики) більше схильні виступати на підтримку вільного володіння зброєю, ніж атеїсти та ті, хто не відносить себе до жодної релігії зі списку в опитуваннях.

Расовий чинник. В цьому контексті слід зважити також на расовий склад виборців Трампа у порівнянні з цим показником у Клінтон [5], щоб зрозуміти: за зброю виступають здебільшого білі, при чому білі чоловіки. В цілому за захист права на володіння зброєю виступають 17% опитаних азіатів, 25% негрів, 28% латиноамериканців, і 55% білих. Цифри більш ніж промовисті: схоже білі США чудово усвідомлюють, що без AR-15 в коморі їм кінець, і охочих цей кінець наблизити існує дуже багато.
P.S. В даній статистиці не розглянуті питання ставлення людей до заборони на носіння короткостволу, відкритого/прихованого носіння зброї і т.д., проте в останній час лібералами підіймаються і ці питання.
Наш телеграм-канал: https://t.me/zentropa_ukraine
Джерела:

upd: formatted
Subscribe
promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments