Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

ось так діяли наші "антикорупціонери"...

... ось так натягували сову на глобус і висмоктували з пальця "жахливу корупцію".

Це уривок з рецензії на книжку молодої антикорупціонерки, PhD і все таке, яка стажувалася в американських судах:
Розгляд методів емпіричного вимірювання рівня корупції завершується сумною констатацією, що жоден не є задовільним. Однак авторка не обтяжує себе тим, аби використати бодай якийсь їхній потенціял, лише обурено запитує, чому після Революції Гідности масштаби корупції не знизилися. Твердження не узгоджується навіть із наведеними даними у 15‑му розділі. За дослідженнями КМІС, у 2011–2015 роках знизилася частка респондентів, які констатували, що в них вимагали хабар. 11 із 13 складників національної системи доброчесности продемонстрували позитивну динаміку за 2010–2015 роки. Те ж стосується індексу сприйняття корупції. На початку розділу констатується лише низький результат за 2016 рік, але іґнорується динаміка, яка є стійко позитивною від 2014 року. Бал залишається низьким не тому, що відсутня позитивна динаміка, а тому що ми стартували з дуже низького показника, а два роки перед Евромайданом позитивної динаміки зовсім не було. Валлє оцінює ефективність протидії за кількістю ув’язнень топових корупціонерів, і ситуація здається жахливою. Натомість якщо оцінити монетизовану ефективність, з’ясуємо, що уряд заощаджує до 6 мільярдів доларів на рік завдяки антикорупційним заходам (звіт Інституту економічних досліджень і політичних консультацій). І саме ці «провальні» реформи дають можливість збільшувати витрати на субсидії, зарплати й пенсії тим, хто біля телевізора гучно обурюється масштабами корупції.
(автор рецензії молодий соціолог Віктор Шелухін)

а от шматок з інтерв'ю авторки, молодого антикорупційного дараванія:
"До слова, антикорупційна експертиза нормативно-правових актів — завдання другого порядку, порівняно з проблемою ротації представників старої бюрократичної політичної «еліти», які є авторами нормотворчої ініціативи (тобто нормативно-правових актів, що підлягають експертизі). Право — це інструмент реалізації політичної волі, що має обмежені можливості в умовах дефектної (фасадної) демократії. Тому в питаннях протидії корупції важливо звертатися до ширшого кола застосовуваних наук і практик. Що стосується інституту викривачів, то я є його затятим прихильником і не вважаю це «стукачеством», як ви сказали."
Тобто, не знаю, в яких америках дєвачка вчилася, але вона ставить покарання попереду унеможливлення. І отакі підігрівали у суспільстві настрої "зробимо їх разом"

https://krytyka.com/ua/reviews/koruptsiya-zanepad-sotsialnoho-kapitalu

Tags: карубцыя, правду говорить легко и приятно
Subscribe

 • ХарківНаш

  Несподіваний перегук часів у поезії Володимира Сосюри. Ти знову наш! Сокольники і поле, мости і даль, і Лопань і сади... Ти наш, ти наш, чужим не…

 • Ублюдок вынужден распродавать все свои автомобили

  Кажется мама больше не «любит скорость», потому что Dubinsky.pro начал продавать свои многочисленные авто, пока их не…

 • А почему такая перепуганная?

  Трое армян приехали в Донецк на форум "Русский Донбасс". Там Симонян выступила: «Люди Донбасса хотят жить у себя дома и хотят быть частью своей…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment