Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Переписка з читачами

До редакції прийшов лист
> Добрый день! В свете вашей статьи "Вот вам еще потепления с росиюшкой" не попадалась ли сравнительная статистика числа погибших и раненых за соответствующие периоды 2018 и 2019 гг. Какие достижения политики Зе в "безответной войне" ? Думаю не только мне любопытно.
> С уважением, Виктор


Шановний пане Вікторе,
повідомляю Вас, що з моменту перемоги зелених чоловічків над глуздом 21 квітня 2019 року  війну майже закінчено і з того дня ніхто не гине.

Я можу судити про то з двох фактів:
- сайт Міноборони майже не оновлюється англійською мовою;
- Сайт Книга пам'яті полеглих за Україну  перестав публікувати зведену статистику;
- розділ http://www.mil.gov.ua/news/ поки ще оновлюється, але перебрати всі "Зведення" і зробити статистику достатньо складно.

Крім того, якщо судити з інтерв'ю  Богдана (це прізвище а не ім'я), головний ворог не на сході від кордону, а десь тут, в Україні. Цілий департамент СБУ шукає цих ворогів народу і, я впевнений, знайде їх і розпочне відкритий судовий процесс. Купляйте шаурму та сідайте поруч дивитись той квартал.Tags: на подумать
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments