Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Про важливе та про фігню

Дуже не люблю робити довгі публічні розбори, але іноді то кращий варіант.
Цей пост про жінок, статистику, логіку. Викладачам української мови, дітям краще не читати. 18+.

Перш за все, я загалом не розумію гендерних срачів в усіх проявах. Від "хто з ким і в яких позах" до "всі баби дури". Виключно тому, що брав на Курсері пару курсів з neurobiology і знаю, як то працює.
Крім того, в нас війна, хто не в курсі. Можете перевірити на сайті ООН та ПАРЕ, щодо наших я не впевнений -- Зе робить вигляд що війни нема, коли вигнали Порошенка, який на тому нажився.

На фоні війни та неминучого підвищення цін та податків, думати про гендерні штудії якось неправильно. Хіба що поржати ввечері, коли в жінки голова болить.
Згодні, нє?


Я чесно всіх попереджав, що я слоупок.
Я чесно пропустив цей дивовижний пост https://bitter-onion.livejournal.com/2098993.html, в якому дописувачу пробували пояснити об'єктивну реальність і що він натягає сову на глобус.

Дізнався я про той пост сьогодні з чергового відкриття дописувача https://bitter-onion.livejournal.com/2421746.html. В заголовку про тупих баб, які за Зе а в пості -- про Хуйло.
...Довго думав...

Написав, що і в нас і в Європі і навіть на Росії жінки об'єктивно більше голосують. Відомо навіть чому -- бо живуть довше і не такі розпіздяї, як чоловіки (статтю не найду).
І понеслось. Я маю на увазі відбулось спілкування.


Розглянемо що було
1) вся ця інформація нмд --  meaningless і відповідно useless (беззмістовна і її не можна використовувати).
Шановний дописувач грозився "екстраполювати" Хуйло з Жиріком на нашу країну https://bitter-onion.livejournal.com/2421746.html?thread=24445682#t24445682 але готовий поставити кілограмм сала що в нього не вийде

2) інформація "55,5% всех избирателей Зеленского - женщины, 44,5% - мужчины" то піздьож, ізвінітє.
І за Зе і за Пороха в рівній мірі голосували і жінки, і чоловіки (72,2% і 73,3%), як і за чинного главу держави (25,5% і 26,1%).

Достатньо використовувати голову не лише, щоб туди їсти, щоб при генеруванні останнього дописа не згадувати ту тезу. Ну ніяк не вийде з 10% різниці 50%. Натяк я дав, але нє -- не спрацювала під'йобка.

3) Те ж саме про Хуйла - пост не валідний з точки зору математики та статистика.
У Хуйла серед виборців на 20%  більше жінок? І шо? Он у такого іпанутого Жиріка -- навпаки, і розрив такий же. Жінок прийшло більше на 5% https://vz.ru/news/2018/3/18/913070.html, а за Хуйла загалом проголосувало 73%, власне як у нас за ЗЕ. Про що той пост загалом???

4) Політичні уподобання та гендер.
Тут я захожу на тонкий лід, бо темою не дуже володію, тому читайте мене уважно та аналізуйте, може не правий. ...Я роки 3-4 в якійсь группі ФБ здибався з прикольною дівчиною, яка вивчала на той момент роботу мозку десь в Америці. За її словами, була така собі доктор Хайд, яка все ж змогла чітко довести певні гендерні відмінності, але не такі вже й великі. Наприклад, у дівчат слабші здібності в просторовому мисленні. Але що там впливає - природа чи оточення чи вплав батьків (Маша, дєвочкам ніпрілічно іграть в войну), наразі не з'ясовано. Є цілий напрямок з того, interactionism -- спроба розібратись про взаємодію природи й соціуму, але, якщо не помиляюсь, там навіть до гіпотез далеко.
Теза, що жінки швидше схильні на виборах підтримувати ліві партії не вважається підтвердженою в Європі. Бо це працює в таких країнах, як Швеція, Норвегія та Нідерланди, але не працює в Ірландії, Італії та Бельгії https://www.swissinfo.ch/rus/главнаястраница/выборы-2019_почему-женщины-голосуют-в-пользу--левых--/44165460.
Але для політкорректних і гендерно рівних США це загалом "працює", гугліть https://www.pewresearch.org/fact-tank/2018/11/08/the-2018-midterm-vote-divisions-by-race-gender-education/ і вивчається, власне та дівчина то й вивчала. Чому в США геп є а в Ірландії нема - ніхто не знає.
Ну а потім чи вона пропала з радарів чи той аккаунт ФБ був забанений, отже я втратив контакт з нею...

5) Я чесно півгодини рісьорчив. Нема _жодного_ доказу про наявність гендерного розриву у поведінці виборця в Україні, (або англійською gender gap voting behaviour). Є флуктуації, звісно, але обумовлені низкою соціальних та історичних причин http://eu-jr.eu/social/article/view/655.
gender gap voting не доведено і говорити тут немає про що.


По мотивах -- мої роздуми та висновки:
1) Не забувайте відкривати коментарі!!! І дописувачі і Модератори мають їх відкривати -- ті, що не містять образ;
2) В нас є Засади. Я їх давно писав, але перевірив -- там написано "боротьба проти інфовійни кацапів". Як туди можна втянути тему про тупих баб та/або борзих хуєносців -- не розумію.
Нє, ну чисто для поржати, та. Але приносити це чорт зна що з серйозним виглядом і коли не відповідає реальності???
3) Дописи різні бувають... І логічні і красиві, точні і з помилками. Нема нічого страшного в помилках. Але робіть хоча б простий факт чекінг даних і використовуйте формальну логіку;
4) Особисто мене народила жінка, та й я живу не з волосатим мужиком а жінкою. Отже я не розумію, навіщо регулярно поливати дівчат та жінок лайном;
5) Думайте про інформаційний шум, про флуд. Чи потрібен ваш пост тут? Чим ваша інформація може допомогти читачам? З цієї перспективи, інформація про ГО «Батько МАЄ ПРАВО» виглядає годною - я не жонатий, тому й не розведений, але знаю що проблема рівность прав обох батьків у житті дитини після розводу реально існує. Маячня, що за Зе більше жінок, ніж чоловіків, тут якось не дуже підходить;
6) І особисто я не бачу сенсу додавати до Засад якісь муть про полайтнеси та Gender Equality тощо. Бо ми нормальні люди, егеж?
Просто думайте що важливе і що фігня!

Пишіть думки -- чи правий я, чи може в Засади щось додати.
Tags: навіяло
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 40 comments

Besteuthanasepam

September 17 2019, 11:09:30 UTC 2 years ago Edited:  September 17 2019, 11:10:03 UTC

 • New comment
Я проти закривання рота людині за те, що вона пише неполіткоректне. Або давайте гуртом відпиздимо феміністок та статевих збоченців, яких занадто багато (непропорційно до їхньої чисельності) стало в суспільному дискурсі, а тоді вже закриємо рота йому. Щоб було і чесно, і справедливо, і по-братськи.