Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

як працює мозок у "простих людей"

Здається, я зрозуміла, як працює мозок у "простих людей". Ми дивуємося, як їм втюхують будь-яку фігню, починаючи з лінексу і закінчуючи шмарклею, але все дуже просто. Вони сприймають інформацію буквально. Справді буквально.
Лінекс це трохи важче, бо щоб зрозуміти, чому він не працює, треба бути фахівцем (я от не одразу зрозуміла, і таки його вживала деякий час), але багато абсолютно диких прикладів.
"Немає роботи, заводи ж не працюють!" — каже мені сусідка. "Як це "не працюють"?" — офігіваю я. ФЕД, ХТЗ, Турбінний.... Просто жіночка почула по тєлєку, що "не працюють", і це впало в мозок, оминаючі реальність. Коли я їй кажу, що працюють аж бігом, вона теж одразу вірить.
"Апалчєнци защіщают мірную жизнь Данєцка!!!" — віщає пропагандон. І вони вірять. Вірять, хоча їздять на неокуповану територію і бачать мирний Краматорськ і Слов'янськ з живими мешканцями.
Гєпін посіпака зробив ролік проти Гєращенко. "Ана начінала работвть прастітуткай, а іщьо ана карупціанєрка!" Далі він наводить "докази", абнімашкі з Ющом і список майна (приблизно такий і у нас з чоловіком, особливо порадував "домашній кінотеатр", це безперечно коштовна річ і доказ корупції! це вам будь-який айтішник підтвердить бггггг) і після цього "а іщо у нійо єсть афшори і налічка!" Звісно, ніяких свідченнь про роботу повії, документів з офшорів і доказів великих обсягів чорного налу він не навів. А навіщо? Інфа падає просто в мізки. Повія і корупціонерка! Ну я вже мовчу про очевидне спростування "політичної проституції", бо кар'єра прес секретарка Юща — депутат БПП — депутат ЄС це дуже логічна кар'єра, як раз без зміни політичного вектора.
Але простим людям достатньо сказати, і вони вірять. Тому і вірять, що бідують, сидячі в єгипетьському або турецькому готелі, вірять у замерзлих бабусь з піввареника в роті, хоча живуть у багатоквартирних будинках, і бачать цих бабусь в реальності. Мізки працюють рівно в один крок. Причому, якщо спростовувати, то теж доходить, бо це теж один крок. Але ніхто цим не займається, нажаль.
https://www.facebook.com/xunmeya/posts/2440419106234105

Павло Марценюк при цьому вони з легкістть відмовляються від "своєго мнєнія".
головне звертатися до них голосом вчительки або начальника. оді просталюдина™ така : " а шо я, це я просто чув, но якшо ні то ні, я не причом!"
Оксана Хвиля ага. Або диктора. Я це теж помітила.
Lora Vakulnytska Оксана Хвиля зверхньо і холодно. воно таки працює, я теж переконалась.
Tags: думка
Subscribe

 • Велике Петиційництво

  Гарна петиція на протидію PR'аству усіляких Кернесів-Терехових і Зеленських: №22/123558-еп . СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ: Зобов’язати органи державної влади…

 • Порошенко снова обкрадывает Украину

  Leaked documents in the Pandora Papers trove reveal that Zelenskyy owned shares in an anonymous offshore entity, as did some of his business…

 • Латинка

  Данілов – за перехід України на латинку та обов'язкове вивчення англійської Я за, я вважаю, що це буде одна з фундаментальних речей, що нам треба…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments