Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Щодо іронії, сатири та гумору на адресу нової влади

Я, мабуть, чогось не розумію в людях. От, наприклад, можна хворобливо реагувати на критику нової влади. Мовляв, ну, чого ви дістаєте, ще й 100 днів (півроку, року, двох років) не пропрацювали, не встигли проявити себе, нагоди не було, їх не так зрозуміли, все далеко не катастрофічно, а погляньте, як було в шоколадного, а шоколадний ще не те робив тощо-тощо.

Але я ніколи не зрозумію ось чого: до чортиків хворобливих реакцій на іронію, сатиру та гумор. Люди, ця влада прийшла під прапором іронії, сатири та гумору. Ніяк інакше. Це не той гумор, який, наприклад, я люблю і розумію. Але все одно гумор. З нього ж сміялися мільйони. Півтора десятиліття наш сьогоднішній гарант-фігурант жартував, кпинив, дер лаха, кепкував, приколювався на різних телекнопках, у різних позах і ролях. І тепер ви вважаєте, що з нього не можна сміятися та іронізувати? А шнурки вам не попрасувати?


Карикатура © Сергей Елкин

Автор: Andrij Bondar
Tags: думка
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment