Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Зільоние человєчкіІрина Геращенко: Тут мені кажуть, що зелені діждіталізатори мене забанили у ВР. Перший подібний випадок за всю історію парламенту.
Моя відповідь Чемберлену:

Щойно стався безпрецедентний випадок на засіданні регламентного комітету. Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді, без обговорення прийняти рішення про позбавлення народного депутата України Геращенко права брати участь в п’яти засіданнях парламенту і довести таке рішення через газету «Голос України».
...
У зв’язку з цим маю нагадати, що політичні позиції народного депутата України не можуть бути предметом юридичної відповідальності з огляду на таке.
...
Крім того, зауважу, що стаття 51 Регламенту Верховної Ради України містить посилання на чітко визначену процедуру застосування до народногодепутата України заходів дисциплінарної відповідальності, яка додержана не була. Недодержання такої процедури в ході пленарного засідання унеможливлює постановку питання про образливі висловлювання на Комітеті.
...
Натомість поширення практики переслідувань народних депутата України за критику діючої влади буде тривожним симптомом згортання демократичних процесів в Україні загалом і в парламенті держави зокрема.
...

https://tverezo.info/post/102786

ЗИ


Tags: Зеленский/Слуга Народа
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments