Грьіша Паляньіця (grzhegorz_br) wrote in bitter_onion,
Грьіша Паляньіця
grzhegorz_br
bitter_onion

Хтось дуже засмучений в ці дні ...

Пару днів тому зелені шкварки билися в оргазмі і всіх морячків і полонених яких звільнили з полону рахували героями..Ба більше їх ж звільнив сам недодєланий наполєон.. Після того як моряки зустрілися з Петром все блять - зрадники обкурені..

Прихильники Зеленського накинулися з образами на звільнених моряків за зустріч з Порошенком Прихильники Зеленського накинулися з образами на звільнених моряків за зустріч з Порошенком Прихильники Зеленського накинулися з образами на звільнених моряків за зустріч з Порошенком Прихильники Зеленського накинулися з образами на звільнених моряків за зустріч з Порошенком Прихильники Зеленського накинулися з образами на звільнених моряків за зустріч з Порошенком...так так шановна Хунто саме так тепер ті шкварки говорять про моряків.. Курва я немаю слів чесно мене аж теліпає..Якийсь театр абсурду...Не сотвори собі кумира.. Так нє стадо створило собі божка..Він починає іх вже шпіляти і то не по дєцкі..А стадо хлопає в ладошки і кричить давай давай ісчьо - зроби нас😁..

Рада голосує з шаленою щвидкістю.. Трускавецькі олені навіть поняття немають за що вони голосують.. Та і не тре ім мати.. Ім дали команду -фас..крапка..тому ніц дивного нема😉
Вибачте за невдалий скрін - це повна срака.... Це наріт привів до влади таке сміття...
Так і хочецця сказати - "Так вам блять і треба жеріть лиш не подавіцця".

Ну а Вам каратєлям і бендерівцям сили і терпіння ..Бережіть себе - ічте вітаміни осінь багата на них, бо самі знаєте сили нам огоооооо як потрібні..
Украіні неньці мирного неба💙💛
І всім солдатикам вернутися живими додому...
Смерть ворогам!!!


ЗИ


Tags: Зеленский/Слуга Народа, навіяло
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments