Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Кремлівська дезінформація цього тижня: стара брехня, єврейські банкіри, "зелені диктатори"

Se non è vero, è molto ben trovato - "Це може бути неправдою, але це дуже добре задумано". Фраза приписується італійському астроному і філософу Джордано Бруно, страченому в Римі за єресь у 1600 р. На жаль, якщо мова йде про прокремлівську дезінформацію, брехливі новини рідко вибудовуються елегантно.


Принц вбив принцессу

Трубадури в арабських службах державного агенства Sputnik транслюють стару брехню про вмираючого британського шпигуна, який зізнався в численних вбивствах на службі Її Величності на смертному ложі. Начебто принц Філіп доручив йому особисто вбити принцесу Діану. Історія про вмираючого шпигуна - це міф, який регулярно виникає, і не раз був доведений брехливим https://www.snopes.com/fact-check/retired-mi5-agent-confesses-on-deathbed-i-killed-princess-diana/.


Обмін полоненими

Нещодавній обмін полоненими між Росією та Україною також був використаний для грубої дезінформації. Прокремлівські телеканали стверджують, що обмін в'язнями незаперечно доводить, що війна - це фактично внутрішній конфлікт України, громадянська війна, оскільки більшість ув'язнених, відправлених до Москви, були громадянами України https://euvsdisinfo.eu/report/prisoner-swap-between-russia-and-ukraine-legally-confirms-theres-a-civil-war-in-ukraine/.


Як Польща в 1941 році напала на СРСР

Кремль продовжує намагатися відбілити свою роль у подіях, що призвели до Другої світової війни: Росія була змушена підписати пакт Молотова-Ріббентропа, оскільки західні держави відмовилися співпрацювати з Росією проти Гітлера https://euvsdisinfo.eu/report/ussr-was-not-an-aggressor-in-world-war-2-it-was-forced-to-sign-the-molotov-ribbentrop-pact/. А Польщу, на яку вони з Гітлером, власне напали -- звинувачуватили, що вона розпочала ту війну https://euvsdisinfo.eu/report/poland-is-responsible-for-the-unleashing-of-world-war-ii/! А територія, яку Росія «віддала» в секретному протоколі, була лише землею, окупованою Польщею після Першої світової війни https://euvsdisinfo.eu/report/soviet-union-was-forced-to-sign-the-molotov-ribbentrop-pact-2/. Сьогодні Польща, заявляє Дердавний кацапський Sputnik Deutschland, є виконавцем антиросійської інформаційної кампанії НАТО .


НАТА винувата

НАТО теж досталось, бо ця організація найулюбленіша ціль россійських пропогандистів. «Російська загроза» задумана НАТО, щоб виправдати своє розширення до російських кордонів https://euvsdisinfo.eu/report/nato-invents-a-russian-threat-to-expand-its-presence-near-russia/. Німецькі ЗМІ, як стверджував Sputnik Deutschland, приєднуються до хору, поширюючи "русофобію" (Russophobia), щоб зробити німецьких виборців дурнішими https://euvsdisinfo.eu/report/german-media-and-nato-portrait-russia-as-an-enemy/.

НАТО вже взяло під контроль Прибалтику та Польщу https://euvsdisinfo.eu/report/nato-led-by-the-us-is-tearing-towards-the-russian-borders-pushing-the-infrastructure-forward/ і зараз намагається занурити зуби в Україну. НАТО швидко пожирає Боснію https://euvsdisinfo.eu/report/due-to-nato-stretchable-criteria-bosnian-parliament-can-adopt-nato-membership/. Якби не народні повстання в Криму та на Донбасі https://euvsdisinfo.eu/report/rebellion-in-crimea-and-donbas-against-nazis-ruined-nato-plans-to-establish-a-military-base-in-crimea/, НАТО вже створило б військові бази там. Ну й відомо НАТО - це лише новий тип американського колоніалізму https://euvsdisinfo.eu/report/americans-established-a-new-type-of-colonialism-which-is-called-nato/.

Конспіроложєская конспірологія

Конспіроложество залишається улюбленим інструментом з набору дезінформації Кремля. Сербські служби Sputnik безсоромно розповсюджують вікові змови про єврейських банкірів, припускаючи, що "Родина Ротшильдів" створила Еммануеля Макрона https://euvsdisinfo.eu/report/rothschild-family-made-emmanuel-macron/. ...Антисемітизм завжди можна використовувати в змовах; наприклад, запропонувавши "англо-сіоністську імперію" як організаторів вбивства https://euvsdisinfo.eu/report/rasputin-was-killed-by-the-anglo-zionist-empire/ Григорія Распутіна, близького до Російської імператорської сім'ї до революції 1917 року. Sputnik брєдіть антисемітизмом та конспірацією, стверджуючи, що концепція конспірології - винахід євреїв.


Зелені диктатори (не про Зєльца)

За свідченням RT, що фінансується Кремлем, майже так само зло, як єврейські банкіри,
є західні засоби масової інформації та кліматичні активісти https://euvsdisinfo.eu/report/climate-activists-complicit-media-manipulate-scientific-data-to-impose-green-dictatorship/, які закликають до "повної відміни повітряних та автомобільних подорожей, а також програми перерозподілу багатства, що контролюються урядом, що сильніше ніж те, про що могли мріяти комуністи XX століття" . RT називає то "Зелена диктатура". Іншому прокремлівському сайту Stoletie.ru вдалось докумекати, що зміна клімату є брехнею https://euvsdisinfo.eu/report/only-russia-will-benefit-from-non-existing-global-warming-the-west-believes/, але що Захід проти потепління, оскільки Росія фактично отримає користь від глобального потепління.

Хіт-парад змов продовжується: Україною керують США https://euvsdisinfo.eu/report/us-state-department-is-gauleiters-structure-under-ukrainian-state-americans-occupy-a-whole-floor-at-sbu/ або Україна таємно намагається спровокувати ЄС та США на війну з Росією https://euvsdisinfo.eu/report/ukraine-is-inciting-a-war-between-nato-and-russia/. Україномовні фошисти в Києві хочуть вигнати російськомовне населення https://euvsdisinfo.eu/report/ukrainian-parliamentarians-demanded-to-drop-a-nuclear-bomb-on-donbas-people/. Об’єднана слідча група (СІТ) має одну роботу: покласти провину на Росію за збитий MH17 https://euvsdisinfo.eu/report/pending-check-the-task-of-the-jit-is-not-to-conduct-an-objective-investigation-but-to-blame-russia-for-the-tragedy/.


Навіщо використовувати факти, коли можна покластися на забобони і фанатизм?

Оригінал https://euvsdisinfo.eu/kremlin-disinformation-this-week-old-lies-jewish-bankers-and-green-dictators/. Переклад достатньо точний, розповсюджуйте вільно, за умови посилання на оригінал та цей переклад https://bitter-onion.livejournal.com/2408581.html. Розповсюджуйте обов'язково!
Tags: правду говорить легко и приятно, пропаганда, інформаційна війна
Subscribe
promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment