Грьіша Паляньіця (grzhegorz_br) wrote in bitter_onion,
Грьіша Паляньіця
grzhegorz_br
bitter_onion

Про зеімпічмент Президента України

Зараз я вам коротенько розкажу, як наш великий та могутній зепрезидент написав сам собі закон про свій імпічмент, а його прогресивна та рехворматорська партія «Народна шістка», яка має найбільшу кількість депутангів, швиденько проголосувала. Звісно з порушенням регламенту. Закон проголосований на одному засіданні у першому та другому читанні, що унеможливлює провести обговорення закону та внести поправки.

Навмисно не буду писати про процедурні питання, висвітлю тільки необхідні голосування у Верховній Раді для імпічменту.

Правові підстави для імпічменту – державна зрада або інший злочин.
Підставою для ініціювання імпічменту є письмове подання, підписане більшістю народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради, підписи яких не відкликаються.

Етап 1 – подання з підписами 226 депутатів.

Письмове подання про ініціювання імпічменту повинно містити правове обґрунтування необхідності утворення спеціальної тимчасової слідчої комісії.
По результатах обговорення цього подання Верховна Рада більшістю голосів народних депутатів від її конституційного складу приймає рішення щодо ініціювання імпічменту та включення його до порядку денного сесії Верховної Ради як невідкладного.

Етап 2 – голосування за ініціювання імпічменту, треба 226 голосів депутатів.

Далі йде створення спеціальної тимчасової слідчої комісії, до складу якої входять народні депутати, а також включаються спеціальний прокурор і спеціальні слідчі.
Про спеціального прокурора та спеціальних слідчих є зеперлина у законі:
На посади спеціального прокурора, спеціальних слідчих може бути обрана лише особа, яка відповідає таким вимогам:
3) має вищу юридичну освіту;
4) має не менш як десятирічний стаж роботи на посаді прокурора та/або слідчого;
5) не має судимості.
Ви уявляєте собі прокурора чи слідчого, який має 10 років стажу, та має судимість? Добре що не прийняли норму, що спец прокурор не може буди злодієм у законі.

Етап 3 – постанова про створення спеціальної тимчасової слідчої комісії, треба 226 голосів.

Спеціальна тимчасова слідча комісія впродовж півроку повинна розслідування наявності факту та обставин вчинення Президентом державної зради або іншого злочину і підготувати висновки та пропозиції на розгляд Верховної Ради про звинувачення Президента.
Далі йде процедура обговорення висновків в Раді. Не зупиняюсь на процедурі обговорення, але зазначу, що процедура ця може тривати безкінечно. Коли цей етап пройшов, на виході є постанова Верховної Ради про звинувачення Президента.
Ця постанова включається до бюлетеня для таємного голосування, і голосування проводиться окремо щодо кожного пункту звинувачення.

Етап 4 – таємне голосування за постанову про звинувачення, окремо щодо кожного пункту звинувачення, треба 300 голосів по кожному пункту.

Етап 5 – голосування за постанову про звернення до Конституційного Суду та Верховного Суду України, для перевірки – треба 226.

Якщо Конституційний Суд та Верховний Суд підтвердять звинувачення, то Верховна Рада переходить до прийняття рішення про усунення Президента з поста в порядку імпічменту.
Постанова Верховної Ради про усунення Президента з поста в порядку імпічменту вважається прийнятою, якщо за неї проголосувало не менш як три чверті народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України.

Етап 6 – кінцеве таємне голосування за постанову про усунення, треба 338 голосів.

Ще раз,скільки треба голосувань для імпічменту:
1 – подання з 226 підписами.
2 – голосування за ініціювання імпічменту, 226 голосів.
3 – постанова про створення спеціальної тимчасової слідчої комісії, 226 голосів.
4 – таємне голосування за постанову про звинувачення, окремо щодо кожного пункту звинувачення, 300 голосів по кожному пункту.
5 – голосування за постанову про звернення до Конституційного Суду та та Верховного Суду України, для перевірки – 226 голосів.
6 – кінцеве таємне голосування за постанову про усунення, 338 голосів.

Виявляється, що це зе на посаді Президента України важливіше ніж Конституція України. Для зміни Конституції, навіть відміни, потрібно 300 голосів депутатів, а от для усунення зе треба 338!

Панове, як ви вважаєте, при такому законі, чи загрожує Вові імпічмент, якщо він розстріляє Андрія Богдана з автоматичної зброї на урочистому засіданні Верховної Ради України?

Ваш Готельєр-бандерівець
https://defence-line.org/2019/09/pro-zeimpichment-prezidenta-ukra%d1%97ni/

Tags: Зеленский/Слуга Народа, Україна, аналітика
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments
А чего в абсолютных цифрах, а не в процентах?
Теперь осталось только уменьшить количество дикопутатов в раде до 330, и президент станет неубиваемым...

А сколько нужно граждан Украины, чтоб его в помойный ящик кинуть?