Грьіша Паляньіця (grzhegorz_br) wrote in bitter_onion,
Грьіша Паляньіця
grzhegorz_br
bitter_onion

Подумайте над цим

Настя запитала, як я думаю, що далі?
і тут в мене невтішний прогноз. Боюся, щоб там не сталося, а ми вже опинилися в Росії. Ні, справа навіть не в цемаху. Все набагато глибше і набагато гірше. НАвіть якщо РФ сконає і розвалиться, нас це вже не врятує. Чому? Ми були останньою демократичною країною на пострадянському просторі, крім країн Балтії. І ми це просрали. За вікном у нас авторитаризм, котіки. Вован має повноваження, яких не мав навіть бандюковіч. Ради немає, є скажений принтер. Населення зімкнуло лави, і радісно рохкає, готове виправдити будь-який вовін не те, що крок, а і бзик. Це при тому, що Вовік це голограма, а центр прийняття рішень в іншому місці.

Майдан.... Ну, такоє. Багато питань, але найголовніше, це розкол серед активістів і патріотів. Розкол цінносний, а не сітуативний. Тобто, навіть якщо Росія здохне, ми опинимося у своєму власному авторитарному Мордорі. Який самі собі побудували.

Чи бачу я якусь надію? Взагалі-то, так. НАдія є, і пов'язана вона з економікою. Бо хло заливав свою країну грошима, і ще вистачало купити трохи авторитаризму Бацькє, а у нас такої опції немає, і покладів сировини, щоб жити виключно на ній теж стільки немає. З іншого боку, у Венесуелі землю жеруть, а режим тримається.

І головне, що мене виморожує. І сто років тому, і зараз, яби ті, хто нас у це все занурив, переслідували власні інтереси. Але ні! Вони нічого не отримали! Як сто років тому не отримали мир і добробут, так і зараз так буде. Отримали міраж, Фата-Моргану, веселку, віддзеркалення, фантом, міф. Це особливо прикро! Я б зрозуміла, якби я особисто програла, але якість прошарки населення виграли! Але ніт. Це просто вбиває і зводить з розуму.

Оксана Хвиля
https://www.facebook.com/xunmeya/posts/2435421956733820

Що скажете? Невже реально настільки все погано?
Tags: думка, репост
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 34 comments
У меня нет иллюзий о Зе и ЗеКо.
НО
1. Я никогда не считал и не считаю себя правым априори. Только по результатам.
2. Я таки люблю фантастику :))). В моей жизни парочку раз чудеса таки встречались. Во всяком случае, к Порошенко в 14-м я относился весьма скептически (хотя и не так, как к нынешнему), но он меня приятно удивил... Чудеса встречаются...

Recent Posts from This Community