Грьіша Паляньіця (grzhegorz_br) wrote in bitter_onion,
Грьіша Паляньіця
grzhegorz_br
bitter_onion

На місці преЗЕдента...

В ешіботі вчитель запитує:
- Який страшний гріх вчинили брати Йосипа, продавши його в рабство?
Руку тягне Ізя:
- Вони продали його занадто дешево і без упаковки


Мабуть, не всі розуміють, що відбулося. Напишу цинічно і просто
- Цемаха Зеленський просто так відпустив, коли моніторинг виконання Росією вимоги Міжнародного суду звільнити моряків мав закінчитись і мало розпочатись блокування россійських кораблів.
Загалом Зе відмовився використовувати цей подарунок долі;
- Якби було так, як брехала людина з прізвищем, схожим на ім'я, що "громадяни України – найвища цінність" https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/7/7225587/, то досі не сиділи би моряки, українські спецпризначенці, захоплені ще під час Дебальцево https://censor.net.ua/blogs/3147110/sos_vryatuvati_polonenih_byitsv_sso. Щоб відмазатись від Гааги, Пуйло за Цемаха віддав би всіх їх;
- Моряків НЕ звільнили де-факто, їх тимчасово віддали під особисте зобов'язання Уповноваженої з прав людини Денісової. Це значить не лише то, що Зе визнав россійський суд вищім за себе, Зе свідомо де-факто віддав Керченську протоку Росії;
- Якщо кацапи вимагатимуть повернення моряків на Росію або щоб Україна посадила моряків -- Україна має то виконати, бо більше нікого Росія не віддасть. Бо Україна не виконала свої обіцянки.

Однією картинкою все це:

Що я б робив на місці преЗЕдента (винесу те, що пару разів писав в коментарях):
- Чекаємо блокування кацапських човнів, 1-2 дні нічого не вирішує. Тянути є 100500 варіантів, будь-який начальник ЖЕКа розповість, як то робити. Та можна просто побігати під фонтаном та покататись самокатом десь;
- З початком блокування, маючи всі тузи, можна вже щось _пропонувати_. Бажано навіть зі сцени: "з початком звільнення несправедливо захоплених моряків ми готові розпочати переговори обміну";
- В кулуарах кажемо дещо інше -- "міняємо 34 на 34, Цемах то окремо. Дорого за Цемаха? Ну то походіть по базару, пошукайте дешевше". Я людина цинічна, я б ще окремо не парився з приводу довбойобів, які самі поїхали до кацапів під час війни на Росію -- самі винні, хай цілують березки до усрачу в пермських колоніях. А, ще вимагав видачі татарських в'язнів.
- Раз-два на тиждень туманно розповідав, що Цемаха можуть видати Нідерландам або натякав на сиворотку правди щодо нього.

В результаті за той же строк, ну може на тиждень довше, отримав на порядок більше людей і мав б гарну моральну позицію для звільнення всіх інших громадян. Не посрався б з ЄС за те, що просто звільнив ключового свідка по МН17. Ну й серед повернутих додому був би вищий рівен IQ.
А наразі ніхто не знає, що буде з сотнями наших заручників у Путіна. Бо Зе на шару віддав найцінніше.

ЗИ Навіяно ось цим каментом https://bitter-onion.livejournal.com/2397083.html?thread=24188059#t24188059 пана tigora2010 та недавнім постом Mason Lemberg https://www.facebook.com/mason.lemberg/posts/889336054786683:

Tags: Зеленский/Слуга Народа, виздобули, думка, навіяло
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 21 comments
Які можуть бути претензії до них? Вони ж бачать, що малороси хочуть в ярмо. Це законне бажання рабів бути рабами, вони за це двічі проголосували на виборах. Я би на місці керівників іноземних країн послав це все на три букви. Народ, що хоче жити вільним, не голосує за капітуляцію.