Грьіша Паляньіця (grzhegorz_br) wrote in bitter_onion,
Грьіша Паляньіця
grzhegorz_br
bitter_onion

Збулись мрії народні! Знижено ціну на газ!

Збулись мрії народні! Знижено ціну на газ! Тільки зробив це не кабінет міністрів Юлії Тимошенко, не той Каплін і, зрозумило, не Зеленський. Зробив це Нафтогаз на чолі з Коболєвим - саме ті, яких так люблять ненавидіти українські обивателі і популісти.

Якщо придивитись що зробив НГ - то це дуже правильна річ - він дозволив українцям скористатись коливаннями на ринку газу. По суті - підключив їх до такого собі "газового ф'ючерсу". Як на мене - це дуже позитивно, оскільки дозволяє рядовим громадянам відчути вигоду від ринку. Ринок газу вже перестає бути чимось далеким, абстрактним і лякаючим. Це те, на чому можна зекономити.

Як конкретно скористатись цією пропозицією і скільки можна на ній зекономити - за лінком нижче. Там і калькулятор одразу є.

https://www.epravda.com.ua/publications/2019/09/5/651296/

ЗИ: Зараз син з невісткою покажуть то свату і куплять заради цікавості, бо за ЗЕ взимку газ подорожчає (у нас), на відміну від всього світа https://bitter-onion.livejournal.com/2391161.html.

Tags: Зеленский/Слуга Народа, Україна, газ
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments