Грьіша Паляньіця (grzhegorz_br) wrote in bitter_onion,
Грьіша Паляньіця
grzhegorz_br
bitter_onion

І про реальність (для тих, хто в танку)

З приводу чергового податку для ФОПів. Особисто я не очікував від цієї зеко-манди нічого іншого, і я вас попереджав -- буде погано.
Хочеться окремо привітати всіх тих ідіотів, які за це проголосували або не пішли на вибори і яких це торкнеться, ви заслужили це. Кушайтє!
Але я про інше.

Я пам'ятаю, як вводився цей податок. Це і була реформа, реальна реформа без лапок, в прямому сенсі реформа - коли замість хмари всіляких податків, паперової тяганини і іншого нам сказали - "тепер ви можете платити один єдиний податок, слати електронні звіти е-мейлом і не піклуватися ні про що більше ". І в результаті люди повідкривали ФОПи.

А тепер - з якого переляку воно продовжує називатися "єдиним податком"? Там за фактом буде три податки, які буде дерибанити Зеленський на користь Каломойського.
Якого дідька він тепер "ЄДИНИЙ"?

...Ось це і є "пакращення" в стилі Кілі Азірова, ось це і є сраний совок, непотрібна бюрократія і паперова тяганина, яка наплодить кейсів для постійної дрібної корупції.
Хто не повний ідіот, зрозумійте, ці "поступові" щорічні збільшення податку - це не просто час на "зібрати шмотки". Це спроба з боку влади зварити вас, як жабу. https://en.wikipedia.org/wiki/Boiling_frog

Подумайте превентивно, то не будьте жабою. Я не буду показувати пальцем, але в цьому світі є місця, де можна відкрити компанію з оподаткуванням ті ж 10 -- 12 відсотків, все цілком легально та без бюрократії та коррупції на користь Бєні та Шмарклі.ЗИ: Доречі, вчора був у стоматолога. Він був за Зе. Плакати вісили. Я в нього так єхіднєнько запитав "І шо, і #кого_ви_там_зробили?". У відповідь тиша.
... Знаю, що _ніхто_ тут з прочан Зе нічого в коментарях не напише - то у мене думки у голос.

Tags: Зеленский/Слуга Народа, виздобули, навіяло
Subscribe

 • Шок, сенсация

 • И где-то тихонечко плачен Илон Маск

  Когда я прочитала данный пост, моя первая мысль была, что это стёб такой. Это я про бабушку на ракете. Автор специализируется на постах про…

 • А кто тут у нас такой...

  Это он намекает, что Путин работает на ЦРУ, Госдеп и НАТО? И ведь не поспоришь. Теперь русские, что в Украине будут себя украинцами называть. И…

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments