alexdasty wrote in bitter_onion

Тенденція однако...

Сидить Чукча на крутому березі Північного Льодовитого океану, ловить рибу. Помічає, що олень, тільки що мирно поїдав мох, чогось стрибає у  воду. Потонув. Через деякий час у воду стрибає ще один олень, за ним третій. Чукча, виймаючи трубку, с розумінням каже: "Тенденция, однако".

Старий совковий анекдот


Що можна сказати про нинішній політикум у світовому масштабі? До влади у країнах так званої сталої демократії приходять популісти (Макрон з жовтими жилетами), чи політичні невігласи (Трамп). У країнах сталої демократії прихід таких персонажів до влади нівелюється  противагами інших гілок влади — судової та виконавчої, а також четвертої влади, яка в нашій країні відсутня, як явище. Якщо витебеньки Трампа США переживуть, то витебеньки слуг народу пережити навряд чи вдасться. Тим більше, що законодавча влада наряду з виконавчою та судовою зосередилася в одних руках.

Що у сухому залишку? Тенденції міжнародної політики України залишають бажати кращого. Україна зникла з передовиць світу. Внутрішня політика, що базована на повному обмані виборців (ні кумовству, ні олігархам, ні високим тарифам, кінець війні, кінець епохи зубожіння) поступово відкриває очі виборцям слуг народу, але на жаль дуже повільно. Перше засідання ВР нагадувало шоу 95 кварталу — подивіться на цього кандидата — він же просто уособлення вашої мрії — давайте зразу за всіх гуртом! Ура перемога, ми зробили всю країну за один раз! Сто законів на розгляд — тексту кожного немає на сайті ВР — ПРОСТО КАПЕЦЬ ГОЛОСУЄМО — ВСІ ЗА — НІХТО НЕ ПРОТИ, А ЩО У ТИХ ЗАКОНАХ НАПИСАНО, ТО НЕ НАШОГО РОЗУМУ СПРАВА? ЧИ НЕ ТАК СЛУГИ НАРОДУ?

Кандидати на посади у КМ , включаючи прем'єра — жодної програми! Дайте їм попрацювати років 10 от тоді вони дадуть. А що Аваков? Так теж треба дати попрацювати — його лише призначили.

Ротердам+ від Порошенко це грабьож, а від Зеленського — низкі тарифи?

Війна на Донбасі від Порошенко — це Свинарчуки та наживання бариг, війна на Донбасі та Свинарчуки від Зеленського — це просто панацея?

Таких прикладів безліч! А що наші журнашлюхи? Тенденція, аднако!

Одне мають зрозуміти усі — шоу скоро закінчиться, як і гроші у державі, всі розійдуться по домівкам. Там їх будуть чекати «приємні» сюрпризи — підвищення комуналки, та саме головне зниження тарифів для підприємств олігархату, яке буде компенсовано за рахунок всіх без винятку виборців, яким звісно менше 70 років.

Дивіться, щоб не вийшло, як у тому анекдоті про батька та сина на ярмарку — коли батько товар відпускав, а син гроші брав та здачу давав. А під кінець дня синок заволав, тату кінчайте торгувати, бо вже здачу нічим давати!

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded