Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Оце "свято знань" це ганебний пережиток совку

Давно збиралася написати цей пост. А оскільки настрій все одно паскудний...
Так от. Оце "свято знань" це ганебний пережиток совку.

З одного боку, це язичницький ритуал віддання своєї дитини в казьонний дом, я про це слухала лекцію однієї росіянки етнографа, вона дослідила з точки зору ритуалу, і показала оце каре всередину, де батьки стоять назовні, інші елементи.
А з іншого, це ідіотьське "свято" шкодить нашій економіці.Дивіться. У Німеччині, Польщі такого немає. Канікули в різних землях починаються і закінчуються в різний час, і мета дуже проста — розмазати навантаження на дороги і транспорт. Бо якщо запровадити "перше вересня", то в один день країна стане, і на автобанах будуть затори. А ми, з нашою поганенькою інфраструктурою, можемо собі дозволити, щоб вся країна сунула додому в один день. Нормально! А ще можна було б трохи розширити сезон відпочинку, і не заганяти туристичний бізнес у два місяці. І студенти не починають разом зі школярами. А восени і взимку багато хто поїхав би з дітьми, але ціни на тури підскакують на цей один тиждень, і починається пекло, тож поїхати мають змогу найзабезпечініші. Якби канікули розмазувалися на місяць, а студентські і на два, кожний виш може сам собі графік встановлювати, то і студентам було б взимку дешевше і простіше кудись поїхати.
Це все совок, уніфікація, дурні зашкарублі традиції.

Оксана Хвиля
https://www.facebook.com/xunmeya/posts/2430685237207492


Tags: думка, на подумать
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments