Кабінет психопатологічної евтаназіології (euthanasepam) wrote in bitter_onion,
Кабінет психопатологічної евтаназіології
euthanasepam
bitter_onion

Як Google допомагає нашим ворогам (скріншот)

 
Нині надвечір я шукав собі подивитися висвітлення святкових заходів за участю Порошенка. Побачив, що Google видає в результатах антипорошенківські ресурси, позначаючи їх як довірені. А те, що я би очікував побачити, на першій сторінці Google не подає. Про всяк випадок зауважу, що куки з браузера було знищено, всі блокувальні засоби активні, акаунту на YouTube я не маю, в сервісах Google не авторизований. Себто я шукав як пересічний некваліфікований український відвідувач інтернету. Все бачите як на долоні. Нагадую, що це вечір Дня незалежності України, це запит до YouTube з України, запит лише прізвища Порошенка і результатів лише за один цей день. Можете собі повторити дослід в різних умовах і побачити ще щось цікаве.


Тицьніть мишею в малюнок, аби показало його увесь у первісному розмірі.

YouTube про Порошенка 24-08-2019


P. S.

І тут у диванних спеців підірвало пердаки… :)

Гаразд, я допоможу вам вивчати довколишній світ, бо ви щось таки не можете самотужки.

Спеціально для дебілів окреме зауваження: це не конспірологія.

Є такий метапошуковий сервіс (їх є чимало, називаю один для прикладу) Startpage.com. Він «обезличує» ваші запити до пошукового сервісу Google та видає якомога «чистіший» результат, до якого Google не додає свого впливу на вас, в існування якого ви не вірите. Ось що, наприклад, сам Google знаходить за таким запитом:

https://www.startpage.com/do/search?query=google+fake+search

Поекспериментуйте з формулюваннями запитів та різними пошуковими і метапошуковими сервісами. Мета — виявити згадки про маніпулювання результатами пошукової видачі. 
Tags: пропаганда, інформаційна війна, інформація для роздумів
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 52 comments

Recent Posts from This Community