Harrier (_harrier_) wrote in bitter_onion,
Harrier
_harrier_
bitter_onion

Кадрове питання

В середині гарячого літа 2014 року стався невеличкий скандал за участю полтавського облвоєнкому Павлова — на його сторінці в Одноглазіках активисти знайшли купу підтверджень його сепарських поглядів. Він брав участь в різних одноглазікових опитуваннях виду «чи є Порошенко легітимним президентом?», «вы за присоединение к России юго-восточной Украины?», «вы за Украину?» — із ясно якими відповідями. Тоді піднявся гвалт, колорад поспіхом видалив сторінку та сбіг на больничний, передавши справи заступнику. СБУ почало розслідування, сам воєнком подав у відставку.Ще йому тоді пригадали відмову передавати гуманітарну допомогу для військових, та блокування 5 млн грн, що виділила для армії Полтавська облрада. Коротше, всім ясно, що він якнайменше сбіг на Росію, а то й сидить в тюрмі у нас. Мабуть, так, да?

Але ось які новини я знайшов. Лютий 2015: В Полтавской области созданы 84 отряда территориальной самообороны. Об этом сегодня на совещании в Полтавской облгосадминистрации сообщил военный комиссар Полтавского областного военного комиссариата, полковник Борис Павлов, передает "Униан".

Квітень 2015: Во время аппаратного совещания военный комиссар Полтавского областного военкомата полковник Борис Павлов вручил председателю Полтавской облгосадминистрации Валерию Головко грамоту за первое место в государстве по проведению мобилизации, сообщают "Новини Полтавщини"

Я чогось не розумію — це типу чувак перековався?
Tags: зрада, пидарасы
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments