Инга (innerwoman) wrote in bitter_onion,
Инга
innerwoman
bitter_onion

У Зеленського у США, виявляється, таки є лобісти

Це видно зі звітів, наданих Мін'юсту США. Лобістська компанія Signal Group Consulting, LLC опублікувала звіт про роботу, яку вона виконала на користь Володимира Зеленського. Компанія отримала за свої послуги гонорар $60,000 та відшкодування витрат $9,371.80
Вечеря на $1,900, екскурсія до Білого дому, листи, дзвінки, зустрічі – лобісти Зеленського та «Слуги Народу» відзвітували про виконані роботи у Вашингтоні у квітні - травні 2019. Контракт був офіційно закритий 21-го травня 2019, робота за ним - виконана, послуги – оплачені. Команда Зеленського твердила, що нікого не наймала.

Лобістська компанія Signal Group Consulting, LLC опублікувала звіт про роботу, яку вона виконала на користь Володимира Зеленського у Вашингтоні у період між 3 квітня і 21 травня 2019р. Відповідно до документів, поданих у Міністерство Юстиції США, компанія отримала за свої послуги гонорар $60,000 та відшкодування витрат $9,371.80.
Послуги надавалися між першим та другим туром президентських виборів в Україні. Тоді команда Володимира Зеленського категорично заперечувала існування такого контракту.Як виявилося, контракт таки існував. Угоду за реєстраційним номером 6661 підписали 3 квітня у квітні 2019 року. У додатках А і В вказано сторони контракту: Signal Group Consulting, LLC та «Володимир Зеленський – Слуга Народу, за посередництва Маркуса Коена». Маркус Коен вказав свою адресу так: Київ, Велика Васильківська, 72 Торговельний центр «Олімпійський», 2 поверх. Мета угоди: підняти «імідж» Володимира Зеленського – Слуги Народу.
Пункт 3, угоди свідчить: Маркус Коен має законні повноваження діяти від імені Володимира Зеленського – Слуги Народу.
21 травня 2019 контракт офіційно був закритий.
Ось список консультантів, які були залучені до цього контракту:

Виконавчий віце-президент компанії Signal Group Consulting Джон Проктер, у відповідь на запит Української служби «Голосу Америки», наголосив, що робота компанії на Володимира Зеленського та партію «Слуга Народу» вже завершена, а інформація про неї наведена у звіті поданому до Мін’юсту США.

«Голос Америки» звернувся за коментарем до інших учасників цього контракту.

«Фірма не має додаткової інформації», - повідомив виконавчий віце-президент компанії Signal Group Consulting Проктер у відповідь на електронний лист.

Що ж робили лобісти у Вашингтоні для Володимира Зеленського?

У пункті 11 звіту говориться:

Signal Group Consulting, LLC надала послуги від імені іноземного клієнта Володимир Зеленський – Слуга Народу, через Маркуса Коена. Діяльність включала – організацію програми громадських зв’язків та зв’язків з урядом, представлення іноземного клієнта американським медіа, організацію медіа інтерв’ю, зустрічей з представниками мозкових центрів та експертами, надання стратегічних консультацій стосовно медіа США та урядових відносин.
Судячи з опису послуг, Вашингтон відвідувала делегація представників Володимира Зеленського. Ані її склад ані дати візиту прямо не вказані. За даними джерел «Радіо Свобода» в передвиборчому штабі кандидата, компанія Signal Group організовувала зустрічі для голови штабу і лідера партії «Слуга народу» Івана Баканова та економічного радника Олега Дубини. «Голос Америки» не зміг незалежно підтвердити чи спростувати цю інформацію.

А ось тут тепер - увага! 22 червня цього року, інформаційний портал СБУ повідомив, що "Тимчасово виконуючий обов‘язки Голови Служби безпеки України Іван Баканов перебуває з візитом у Сполучених Штатах Америки. Візит відбувається на запрошення американської сторони і має на меті ознайомити керманича СБУ з результатами україно-американського безпекового співробітництва". Це повідомлення виглядало повною маячнею, адже очільник СБУ не володіє законодавчо наділеними повноваженнями ведення зовнішньополітичної діяльності від імені держави. Оскільки ні держдепартамент США, ні МЗС України щодо візиту Баканова нічого не погоджували і не повідомляли, то цей візит насправді мав статус неофіційного. Що ж тоді робив пан Баканов у США? А ось що. Справжньою ціллю пана Баканова до США була спроба почати процедуру відізвання позову "Приват-банку" до Коломойського та К. Справа в тому, що в тому кейсі, яким займаєтся ФБР, є два фігуранти, персони яких зашифровані у аббревіатурах "RZ11" та "RB21", та щодо яких на спеціальному засіданні суду від 18 червня 2019 року судом будо прийняте рішення про проведення слідчих дій "у режимі спеціальної процедури розширеного розгляду", бо " у фігурантів RZ11 та RB21 встановлено ознаки державного та службового імунітету міжнародного та локального характеру". Нічого не вказую прямо, просто соупадєніє, звертаю увагу читачів на літери Z та B, які просто соупадають з первими літерами прізвищ деяких пов'язаних з паном банкіром-патріотом осіб)
Хто його зна, яку саме стратегію обрав пан Баканов для досягнення своїх цілей щодо закриття позову, але 22 червня 2019 року американська адвокатська група юристів "Приват-Банка" подала до Канцлерського суду клопотання щодо невідкладного проведення спеціального засідання суду у рамках вимоги захисту свободи судового розгляду. Проще кажучи, суд 25 червня повинен був розглянути варіанти, як неприпустити "обнуління" судового розгляду.
Зненацька прибувши до США, пан Баканов так же зненацька й вибув назад. І ось тепер ми маємо з інших джерел підтвердження факту візиту пана Баканова до США, і маємо трохи більше інформації щодо цілей цього візиту.

Повертаємося до звіту лобістів Зеленського.
В додатку до звіту детально описуються все, що робила Signal Group, для Володимира Зеленського. Починаючи з 3 квітня, лобісти контактували з офісами конгресменів, сенаторів, Державним Департаментом, мозковими центрами тощо. Предметом листів та дзвінків були домовленості про зустрічі. З деякими, як Конкресвумен Марсі Каптур, контактували багато разів, зокрема, для надання «додаткової інформації про візит Зеленського і представників його партії».

Судячи з активностей, українська делегація прибула у Вашингтон 16 квітня або днем раніше. Signal Group повідомляє про проведені зустрічі: Інститут Катона, Державний Департамент, CSIS, Центр Карнегі, офіс когресмена Брендона Бойла, колишній сенатор Норм Колман, Рада з Національної Безпеки.
Повідомляється про «зустріч/екскурсію» у Білому Домі 17-го квітня. (Того ж дня на офіційній Фейсбук сторінці Команди Зеленського опубліковано заперечення про їхній зв’язок з лобістами).
Також Signal Group контактувала з медіа організаціями CNN та Washington Post, але повідомлень про інтерв’ю немає.
Цікавий також додаток про витрати, які мали американські лобісти обслуговуючи контракт з Володимиром Зеленським. Зокрема 16 квітня вони звітують про вечерю в одному з Вашингтонських ресторанів на суму $1,912.90 та чималі витрати на таксі та лімузин. Останнім рядком, консультанти не полінувалися включити витрати на горнятко кави у готелі Sofitel на $7,60.
Те, що іноземні політики наймають консультантів для кращої навігації вашингтонськими коридорами - є звичною і законною справою. Але без відповіді лишаються запитання походження грошей та категоричне заперечення Команди Зеленського факту роботи з лобістами у США.
«Голос Америки» звернувся до Офісу Президента України з проханням уточнити свою заяву. В Офісі Президента України відмовились коментувати.

Запитання, які ми поставили:

- Чи наймав Володимир Зеленський, прямо чи опосередковано, Signal Group Consulting для PR та організації зустрічей у США делегації з України?
- Хто брав участь у делегації і яка була мета візиту у США?
- Хто оплачував контракт?

Зважаючи на те, що Офіс Президента України декларує свою відкритість, яка «відрізняє їх від старих політичних еліт» ми сподіваємося почути відповіді на ці запитання.
У квітні, коментуючи повідомлення про залучення лобістів у США, «Команда Зеленського» не лише заперечила залучення «лобістських компаній або агентств», але і наголошувала, що на відміну від представників старих політичних сил не веде «підкилимових домовленостей».

А я прокоментую від себе ще дещо. Вчора пізно ввечері пройшла інформація, що нібито пан Богдан написав заяву про звільнення за власним бажанням. Через пару годин з Зе-офісу прийшло спростування цієї інфорації. Дивно? Ні. Можливо, це відголоски кулуарних перемов, що пробилися у відкрите інфополе. Лоббісти з США завершили свою роботу, а візит Зеленського до Трампа навіть не вийшов на перший етап обговорень. Давайте згадаємо, що деякий час назад була інформація, нібито держдеп категорично не рекомендував призначати Богдана на будь-які державні посади. Можливо, через це і не йдуть перемовини по візиту Зе до США. Можливо, лоббісти доповіли про це Зе (ну то ж їх робота). Можливо, по результатам роботи лоббістів була кулуарна нарада у Зе, де й був означений варіант зі звільненням Богдана, щоби він не був перешкодою. І можливо, ця інформація була кимось розголошена.

Лінки на джерела інформації, яку я використала (там ще ну дуже багато цікавого):
https://ukrainian.voanews.com/a/lobisty-zelenskogo-ameryka-zvit-u-zelenskogo-ne-vidpovily/5024890.html?fbclid=IwAR0Z3uNlcEEzTER6USlGnIu2aRjNO8GYQGYpVAZmgVYjv0yd1GuwqDXGQPY

https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_23.html
Subscribe

 • Голову напекло

  Сьогодні, 12 серпня 2021 року, у Росії прем'єра художнього фільму « Солнцепёк». Пропагандистська стрічка присвячена подіям 2014 року в Луганську.…

 • ХарківНаш

  Несподіваний перегук часів у поезії Володимира Сосюри. Ти знову наш! Сокольники і поле, мости і даль, і Лопань і сади... Ти наш, ти наш, чужим не…

 • А почему такая перепуганная?

  Трое армян приехали в Донецк на форум "Русский Донбасс". Там Симонян выступила: «Люди Донбасса хотят жить у себя дома и хотят быть частью своей…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 18 comments

 • Голову напекло

  Сьогодні, 12 серпня 2021 року, у Росії прем'єра художнього фільму « Солнцепёк». Пропагандистська стрічка присвячена подіям 2014 року в Луганську.…

 • ХарківНаш

  Несподіваний перегук часів у поезії Володимира Сосюри. Ти знову наш! Сокольники і поле, мости і даль, і Лопань і сади... Ти наш, ти наш, чужим не…

 • А почему такая перепуганная?

  Трое армян приехали в Донецк на форум "Русский Донбасс". Там Симонян выступила: «Люди Донбасса хотят жить у себя дома и хотят быть частью своей…