alexdasty wrote in bitter_onion

Про українську журналістику або про її відсутність

Чому у нас немає журналістики у форматі четвертої влади? Чому коли Порошенко  поїхав відпочивати з сім'єю за власні кошти вся кодла, яка називає себе журналістами, вибухнула: «У країні війна, а він відпочиває за стілько то доларів?». Новий преЗедент нам демонструє тільки власний відпочинок, який періодично розбавляється відеозверненнями — для кого? і для чого? Відпочинок у Парижі, Одесі двічі і на лізі сміху, і таке інше, але наша так звана журналістики якось тихо тихо мовчить. Чому?

 А все досить просто. За заказуху на Пороха платили непогані гроші, а коли процес пішов, використаний презерватив (журналісти) був знятий та викинутий. Грошей більше не буде.

Журналістику знищив олігархат, який на корінні скупив ЗМІ, та ласково прикормлював різного роду персонажів, і вийшло так, що журналістів у країні просто не стало.

Журналіст який має провести розслідування про зловживання будь-якої з трьох гілок влади  та видати на гора репортаж сам розділився на три складові:

1. Голова, що говорить по тілівізору.

2.Сценарист, який пише текст для голови.

3.Олігарх, який дає замовлення на текст та говорильню.

Замовлень немає, грошей немає.

А як все починалося? Спочатку дали трохи грошей за замовний репортаж, потім грошиків добавили, а потім журналіст перетворився на журнашлюху, яка ходить і просить :«Чаво ізволіте?».

Погано, що державні канали не транслюють у себе ні Вата-ТВ, ні інших блогерських репортажів. Тепер уже мабуть і ніколи.

Моє побажання для населення України — викиньте свої телевізори і через місяць почнете дивуватися — що на нас найшло? За кого ми проголосували?

Одні ганебні репортажі з навчання майбутніх «законотворців» з Трускавця приводять мислячу частину у шок.

А з іншої сторони — розумні не прагнуть самотності, їм просто нецікаво спілкуватися з дурнями, може у цьому і є корінь зла.

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded