Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Про сакральність влади

В зв'язку з непонятним бунтом овець на Росії хочу запропонувати прочитати ось цей пост Бабченка. Безвідносно до мого чі вашого відношення до россійськой так званої оппозиції. Дуже уважно прочитати.

Ще 5 років тому всі протести на Росіі були класичним керованим варіантом випускання пари, оскільки бай дизайн ці протест не розглядались як засіб змінити причини проблем. "Кто нє скачєт тот хач" кричали на Болотній, "Кто нє с намі -- тот под намі" - відповідали з Кавказу і пропонували сісти на бутилку.
А влада завжди була сакральна.
"Владімір Владіміровіч разбєрьоца з чічєнамі і поднімєт нас с калєн. Завтра паєду в Абхазію, там тєпєрь дьошєво а нє как в ссср !", - радісно ділився планами один єврей, власник декількох непоганих бізнесів, вартістю панад мільйон долларів і двома квартирами на Арбаті - для дружини і коханки. Зараз він живе десь в Ізраїлі і вимушений підробляти бізнес-консалтером. За всі бізнеси йому дали не 10річний дохід, а якраз вартість квартирки в Ізраїлі. Зато без слідства та суда.

* * *

...Насправді, червоні прапорці влада Россії перейшла восени 1993 року, коли розстріляла парламент. Тоді це був типовий військовий переворот з внесудовими розправами, на відміну від розчавлення реваншу ГКЧП.
І будь хто з IQ більше за розмір взуття то розуміє. Саме тоді, 26 років тому, мало сенс виходити на Плосчадь. Білу, Червону, грязно-болотну чи будь-яку іншу.
Тепер ми бачимо бунти. Але як бунти? Типові руССкіє бунти, які позбавлені будь-якого сенку.
"Бєссмислєнний і бєспощадний", не більше.Фоточка викликає виброс адреналіна на Заході і ржаки в Україні, але не більше ніж на 5 хвилин. Ну може ще автор картинки колись отримає Пулітцера. І -- нічого не зміниться. Від слова "ніхуя". Бо ті люди опіздали більше ніж на чверть століття. Россійська хунта окопалась, про що наглядно і на пальцях пояснює Аркадій Бабченко.

* * *

Тут має бути мораль. Вона проста: кожен українець має намалювати собі свій набір ліній з флажками, за які влада не може перейти. Навіть уявно сакральна влада -- з неможливою в Україні підтримкою. І як тільки влада зайшла за ті флажки - робити Майдан.


В кожного з нас свій набір ліній та флажків.
Новий президент порушив всі свої передвиборчі обіцянки. То погранична лінія чи ще ні?
Друга особа владної вертикалі - людина Януковича, начальник Генштаба носить бронік задом наперед або передом назад, інтереси Украіни в ПАРЄ здали - то що? вже межа чи ще ні?
Проти автора мультика про Зеленського розпочато впровадження - алярм чи чекаємо ще чогось більшого?Tags: навіяло
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 25 comments

Bestalexdasty

July 29 2019, 03:23:39 UTC 2 years ago

 • New comment
Антиколорадос з цього приводу пише , що бунти та протести на росії перестали бути організованими. Почалася стихія, поки вона ще досить дохла, АЛЕ. Саме головне, ми повінні їх підтримувати, щоб кацапездолія гепнулася, але тільки до тієї пори. Далі кацапездол ванья стане таким же самим падлом , як і хуйло і всі підхуйловці, то ж мова про якусь "БРАТСЬКУ ДРУЖБУ" НЕ МОЖЕ ВЕСТИСЯ У ПРИНЦИПІ. Це наші ментальні вороги. Вони мають зникнути.