alexdasty wrote in bitter_onion

Вибори, дилетантизм та ефект Даннінга — Крюґера

У країні пройшли вибори. Що ж суттєво змінилося? До Верховної Ради не попали ківалов, добкіни, пашинський, литвин та ще дуже багато персонажів, яким там було явно не місце.

Хто замінив цих персонажів? Весільні фотографи, різного роду недоучки, особи які навіть не мають вищої освіти.

Не страшно, коли дилетант приходить на нове місце роботи, де всі професіонали та він має намір швидко навчитися застосовувати свої знання, отримані у ВУЗі на благо виробництва чи управління і таке інше.

Найгірше, коли таких набирається весь колектив і вони тупо не знають, що ж їм робити? А коли дилетанти наділені владою, то починає працювати ефект Даннінга — Крюґера (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%94%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%96%D0%BD%D0%B3%D0%B0_%E2%80%94_%D0%9A%D1%80%D1%8E%D2%91%D0%B5%D1%80%D0%B0), який не дає можливості усвідомити свої помилки, саме через дилетантизм.

Той хто візьме під корупційний контроль та керівництво всіх цих пацієнтів, той і буде де факто управляти країною. Чому контроль буде саме корупційний? Тому що краще отримувати гроші за кожне «правильне» голосування, ніж не отримувати їх та сидіти дурень-дурнем, навіть не читаючи закони, бо зрозуміти їх буде просто несила.

Мені можуть заперечити — у італійському парламенті успішно трясла цицьками порноактриса Чічоліна і що? Але ж вона там була одна-єдина, а тут картина зовсім іншого характеру.

Тепер нам залишається чекати, хто візьме парламент під контроль:

1. Коломойський.

2. Зе та його молода командна.

3. Путін через своїх посіпак.

До речі, грошей найбільше саме у блядіміра хуйла. ( ну хто не захоче заробити 1-2 млн.доларів за правильний тиск на кнопку?).

Думаю все буде йти тихою сапою — вже озвучені командою зе російська мова для Донбасу, призначений заступником секретаря РНБО колишній  кримінальник з Луганська, випущений під домашній арешт Єфремов.

Розгрібати все це прийдеться подібно подіям 2014 року, вже іншим людям.

Перечитайте книгу Юліуса Фучика «Репортаж з зашморгом на шиї» і його предсмертний заклик — «ЛЮДИ БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!».

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded