духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Через заяву Портнова українських моряків після звільнення будуть допитувати в ДБР

На підставі заяви Андрія Портнова Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження, через яке українських військовополонених моряків після їх повернення до України, будуть допитувати в ДБР.

Про це в ток-шоу "Ехо України" заявив політтехнолог Віктор Уколов.

"Державне бюро розслідувань порушило кримінальне провадження за заявою Портнова про нібито незаконний наказ Порошенка про передислокацію українських кораблів з Одеси до Азовського моря... Якщо Державне бюро розслідувань думає або підозрює, що там є склад злочину в такому наказі, то це означає, що в Україні не вірять рішенню Гамбурзького морського трибуналу. А якщо ми в Україні на рівні ДБР не довіряє морському трибуналу – а він постановив, що українці діяли абсолютно в межах своїх законів і абсолютно є правими, і тому треба повернути українських моряків, – то як ми можемо цього вимагати від Росії? Мені здається, що після повернення моряків до України, і навіть раніше, з огляду на існування рішення Гамбурзького суду, Роман Труба, Державне бюро розслідувань, має негайно закрити цю справу, щоб не ганьбитися. Тому що, з точки зору навіть юриспруденції, це виглядає як блюзнірство", - розповів Уколов.


https://www.youtube.com/watch?v=Ff9bvEZhNbA

Він зауважив, що ніколи не думав, що Державне бюро розслідувань буде настільки залежати від політичної волі нової влади, бо коли його утворювали, він задумувався як незалежний від влади орган.

"Проводився конкурс, підбирався директор ДБР. І що ми зараз бачимо? Я все-таки хочу закінчити моделювання ситуації. Повернули наших моряків. Але якщо справа не закрита, то вона має бути розслідувана. Значить, вони є свідками виконання цього наказу. Значить, їх будуть тягати в ДБР на допити. Наших моряків, які незаконно сиділи у російській в’язниці, навіть у випадку, коли їх повернуть, змушені будуть допитувати, тому що існує таке кримінальне провадження. Це абсурд, абсолютний абсурд", - додав Уколов.

Він також зазначив, що така сама ситуація існує з іншим кримінальним провадженням – про нібито злочинний наказ про контрнаступ 2014 року.

"Це той самий наказ, завдяки якому українські Збройні сили і добровольчі батальйони звільнили дві третини Донбасу. Але потім частину було відбито за рахунок інтервенції російських окупантів. Це той наказ, завдяки якому Слов’янськ, наприклад, залишається українським, і Краматорськ теж українським, під нашим контролем. За цей наказ хочуть Порошенка судити. Тобто ця справа нібито теж має бути розслідувана. А хто пройде свідками? Кого будуть допитувати? А можливо, навіть і звинуваченими? Наших добровольців, наших військових. Тих, хто захищав Україну, почнуть тягати на допити у Державне бюро розслідувань. Тому, на мою думку, і ця політично мотивована справа має бути негайно закрита", - завершив Уколов.

https://prm.ua/cherez-zayavu-portnova-ukrayinskih-moryakiv-pislya-zvilnennya-budut-dopituvati-v-dbr-ukolov/
Tags: реванш
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments

Besteuthanasepam

July 18 2019, 15:35:55 UTC 2 years ago

 • New comment
Що б ми не зробили, буде пиздець. Будь-який варіант поганий. А винен у всьому… «Порошенко!» — волає зебільня.