духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Куди та з якою “новою політикою” вони йдуть

А пам’ятаєте, як перед президентськими виборами в фейсбуці РЕКЛАМУВАЛИ (тобто за гроші, великі гроші, щодня, на всю країну) пости про те, що Порошенко роздає по 1500 гривень за голос? Цих грошей ніхто так і не побачив, не знайшов. І багато людей зверталося до поліції з вимогою зупинити цей бруд.

А пам’ятаєте, як перед тими ж президентськими виборами існували цілі групи, які РЕКЛАМУВАЛИСЯ (тобто за гроші, великі гроші, щодня, на всю країну), поливаючи гівном Порошенка в режимі 24/7?

А пам’ятаєте роутергейт, маніпуляції з свинарчуками, програми на 1+1, де розказували як Порошенко вбив брата, які очевидно вплинули на результати виборів?

Це все називалося “свобода слова” і демократія, і було в тій, гордій Україні.

Сьогодні поліція відкрила кримінальну справу за СМСку з результатами соціологічного опитування, яке було трактоване як втручання в вибори. Справа була відкрита за заявою “нового політика” Вакарчука, який не зміг пережити те, що соціологи визначили його як непрохідного і пішов стукати.

Причому, що в самому повідомленні нічого крім правди, такої якою її бачать соціологи. Може й їх посадити, бо комусь хочеться боротися з партією Порошенка?
Причому заяву про чорний піар пішло писати х*йло, яке вчора без будь-яких фактів поливало Пороха лайном.

Ми сміялися з свінорилів, що в них садять за перепост поста.
Ну ось, маєте реальність.
Маєте тих “нових політиків”, які втілюють цю реальність в життя, тому що реваншисти хочуть знищити Порошенка, а їхні колаборанти не можуть пережити реальність.

І тут мова не йде про те, що я наївний і буду очікувати, що вони будуть відноситися до патріотів так, як ми відносилися до них раніше. Ні, я цього не очікую.
Мова про те, що вони неочікувано перейшли навіть ту межу, яку ще не перейшли в Свінохрякії.

І мова про те куди вони йдуть і з якою “новою політикою” вони туди йдуть.

Кіберполіція грубо втручається у виборчий процес – прес-служба «Європейської Солідарності»

У партії «Європейська Солідарність» обурені політично заангажованими діями Департаменту кіберполіції Нацполіції України. Очевидно, це перший прецедент в історії українських виборів, коли відкривається кримінальне провадження за розсилку СМС-повідомлень, у яких містилася навіть не власна думка, а лише посилання на соцопитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) про те, що партія «Голос» нібито не долає прохідний бар’єр.

Як відомо, КМІС протягом останнього тижня оприлюднив два подібних опитування з одним і тим же висновком. За логікою Кіберполіції, до кримінальної відповідальності має бути притягнений КМІС і всі ЗМІ, які поширювали цю інформацію.

Якщо цю прикру історію розглядати не як курйоз, а шукати в ній злочин, то саме така діяльність Кіберполіції є грубим втручанням у виборчий процес і перешкоджанням вільному волевиявленню громадян.

Щодо дій конкретного львівського активіста, то в партії розберуться з цією індивідуальною ініціативою. Але точно, в чому ми переконані: розсилка СМС-повідомлень не є кримінальним злочином, більше того, повідомлення не містить елементів як агітації, так і контрагітації.

Ми закликаємо кіберполіцію не ганьбити своє відомство перед Україною і перед цілим світом. Бо якщо події розвиватимуться у подібний спосіб і надалі, то скоро у нас, як в Росії, відкриватимуть кримінальні справи проти активістів за «лайки» у Фейсбуці.

Прес-служба партії “Європейська Солідарність”
https://tverezo.info/post/99828
Tags: реванш
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment