духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Кожен диктатор мріє про власну Олімпіаду

Деякі істерички мріють стати диктаторами.
Деякі істерички вважають, що коли він (істеричка тобто) проведе Олімпіаду, то він стане диктатором.
Ми не можемо знати, що зробило Зеленського істеричкою – наркоманія, малий зріст чи просто гра на роялі під фанеру, але він як раз той унікальний тип істеричок, які мріють стати диктаторами. Тому вище приведений частковотвердний силогізм відноситься як раз до нього.

Отже на виході ми маємо таке твердження:
ЗЕЛЕНСЬКІЙ МРІЄ ПРО ВЛАСНУ ОЛІМПІАДУ.

Він навіть доручив міністру молоді та спорту Ігорю Жданову та голові олімпійського комітету Сергію Бубці розробити стратегічний план, щоб претендувати на проведення Олімпійських ігор в Україні. Напевне, не знає, де діти зекономлені на параді 300 лямов.Що ми спостерігаємо? Вірною дорогою Вови-Х*йла великого рухається Вова-х*йло маленьке. На “КаМАЗі” по мостам мріє кататися, Олімпійські відкати засвоювати, нагороди збирати, сечу підміняти. Взагалі, було б непогано під майбутню українську Олімпіаду зареєструвати новий вид спорту: біг крізь фонтан у червоних труселях – з популярністю цього виду спорту не зможуть сперечатися ані футбол, ані фігурне катання.

Деякі злі язики кажуть, що бідний та нещасний ВАЗ-шістка просто переплутав Олімпіаду з корпоративом, вважаю, що це наклеп. Думаю, в нього просто відкрилося стратегічне мислення, бо він зрозумів, що на параді багато не вкрадеш, а ось на Олімпіаді можна мільярди розпилювати, це гарна ідея, її точно бабушка Бєня одобряє.

Дивлюсь на це все і згадую Овоча. Той теж хотів Олімпіаду, а поїхав до Ростова. Може, і зараз так буде? В принципі, я готовий написати гарний сценарій про Вовіну йолку. Безкоштовно. На волонтерських засадах. Тільки, чур, від сценарію не відступати. Ніяких імпровізацій. Мрії про Олімпіаду – йолка – Ростов.

А зекономлені на Олімпіаді гроші ми роздамо військовим та спортсменам.

https://tverezo.info/post/99852
Tags: Зеленский/Слуга Народа, думка
Subscribe

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments