mertvybees (mertvybees) wrote in bitter_onion,
mertvybees
mertvybees
bitter_onion

Шампіньйони і простітуткі, Або Виходячи з машини часу

Знаєте, можна купити посилання на власний сайт, щоб він був нібито авторитетнішим для пошукових систем. Цим займаються аферисти з так званого SEO, створюючи онлайн-біржі, де продають дохуя масла такі посилання. Совсєм нєдорого, бо практично весь оцей "лінкбілдінг" дуже орієнтований на руссково потребітєля. І практично весь залежить від рунету, звідки ця пошесть, мабуть, з'явилася.

Так от, мені було цікаво подивитись минуле першого-ліпшого сайта, запропонованого на будь-який із цих бірж. В мене було припущення, що в цих дебілдінгах використовуються неякісні, закинуті, зламані сторінки та інше гівно. Подивився... Какую же сука страну просрали, десять лет Кучма строил-строил и наконец построил! Це до питання, звідки стільки риговського, ватного та зеленського електорату в країні. Не питайте, чому в мене заплакані очі, блять.

Tags: лабораторна робота, на подумать, ретроспектива
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments